Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat ennyire a talpam?

Mitől fájhat ennyire a talpam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben borzasztóan fáj a talpam. Most vagyok 33 hetes. Mitől lehet ez? Reggel fáj a legjobban, illetve ilyenkor este. Nehéz ráállni. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi okozhatja?
2018. nov. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, főleg reggel vagy ha sokat gyalogoltam. Én sokat híztam és ugye azt a plusz súlyt kellett cipelni, ráadásul a súlypont, testtartás is megváltozik, jobban terhelve vannak a lábak.

Te mennyit híztál? Vizesedsz?

2018. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eszméletlenül fáj, de már kb. a 20. héttől. Az orvos szerint a a súlygyarapodás esetleg vizesedés miatt is lehet, de konkrét választ ő sem tudott adni. Én most vagyok 35 hetes, most kezd jobb lenni 1-2 hete. Felpolcolás, talpmasszázs esténként enyhítette . De ami valóban sokat segített, az a kompressziós harisnya. Nekem is annyira fájt már reggel, hogy ráállni is alig tudtam. Ráadásul már akkor sem fértem bele a cipőimbe, egy számmal nagyobb kell.
2018. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tíz kilót híztam eddig. Vizesedni nem vizesedek szerencsére.
2018. nov. 7. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem konkrétan a talpam, hanem a csontjaim fájtak. Nőtt a lábam 1,5 méretet. Azt hittem csak a vizesedéstől, meg hogy "eltramplisodott" a lapos papucsoktól, de már 3 éve szültem, és így maradt.
2018. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!