Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a vizesedès normális?

Ez a vizesedès normális?

Figyelt kérdés

Reggel nem tudom a gyűrűimet mozgatni annyira bedagad az ujjam estère a bokáim. Az ujjaimról kis idő múlva elmúlik, a bokáim pihenèsre jobb. Próbálok sokat inni. Vèrnyomásom vèdőnőnèl magas, itthon jó. Dopegytet szedek.Vizeletemben semmi nincs.


26 hetes


2018. nov. 8. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, figyeld a vérnyomást és a vizeletet rendszeresen, így együtt azért 26 hetesen ne vedd félvállról, de egyelőre ne is aggódj szerintem. Amúgy én is olyan vagyok, higy ha orvosi környezetben mérik a vérnyomásomat, magasabb, naponta többször mérd meg otthon, nekem is most ez az ukáz, én 30 hetes vagyok.
2018. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem veszem fèlvállról. Vizeletemet gyakran ellenőrzik. Itthon naponta kètszer mèrem a vèrnyomásomat. Próbálok sokat pihenni.
2018. nov. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!