Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok és ez a 4....

26 hetes vagyok és ez a 4. antibiotikum kurám. Állandó hüvelyfertözés miatt, sajnos egy féle kupot írnak fel a gyógyszertárit ami már nem használ! Aggodom Zinnat 500at szedtem 3x, majd xorimaxbol 4 szem és váltanom kellett semicilinre. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát orvos írja fel a gyógyszereket, nem öngyógyítasz otthoni készletekkel. Nyugi, nem lesz baj. Jó egészséget!
2018. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Antibiotikum 100 % os biztonsaggal ( nem mindegyik persze ) szedheto terhessegben, ezen nem kell aggodni.

Sokan ilynkor hajlamosabbak a fertozesekre.

2018. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el a probiotikumot es a huvelybe is kell canesten! Nehogy baj legyen, antibiot en is szedtem sokszor sajnos
2018. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 3 hónap alatt, 3 antibiotikum kúrán estem át. Ezek után nekem is gombám lett, amit canestennel kezeltem, belsőleg is. 2 adag, szóval 6 napig használtam. 1 adag nálam semmit nem ért. Dokimnak mikor mondtam nem helyeselte, a canestent, ő rózsa mézet ajánlott rá. Korábban próbáltam, nekem nem vált be, csakis a canesten. 3. Terhességem az első 2 gyerekkel is használtam többször is, hál Istennek nem lett bajuk. Ami még aggaszt, hogy 6 hete folyamatosan ajak herpeszem van. Még el sem múlik az előző már jön is a következő. Utalom. Nem használ rá semmi. :(
2018. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, én csak 18 hetes vagyok. Utolsó voltam
2018. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anno lányom ota küzdök ezzel,szulés ota a flórám lent megszünt létezni,pedig használtam folyamatosan mindenféle hüvelyi probiotikumot! Es nem tapadnak meg,dokik csak vállukat vonják...nem tudják mitől
2018. nov. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!