Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így mennyi az esélye, hogy...

Így mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem élvezett el egyszer sem maximum előváladékos ujjal ujjazott meg :( óvszert használtunk ez 4 napja történt én azóta nagyon parázom hányingerem van néha és bebeszélem magamnak szerintem ,hogy terhes vagyok! szerintetek?
2018. nov. 11. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor se lehetne még attól hányingered, ha az lennél, csak kb. 3-4 hét múlva, mert az a tünet 6-7 hetesen jelentkezik.
2018. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű. Hányingered max az idegesség miatt van, ennyi idő elteltével nincs senkinek sem hányingere ha terhes.
2018. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
0%
2018. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Off, ez nem tudom hanyadik ilyen kérdés a héten. Nem tudom eldönteni, hogy ugyanaz az ember teszi fel őket, vagy minden pasinak most jut eszébe előváladékos ujjal turkálni a barátnőjében. Kérdésedre a válasz: ha nemi életet élsz sosem 100%, hogy nem lehetsz terhes, így is van rá esély, de pontos százalékot senki nem fog tudni neked mondani. Valószínű nem nagy, de biztos akkor lehetsz benne, hogy nem vagy terhes, ha megjött. Érdemes lenne megnézni, hogy éppen a ciklusod termékeny időszakában voltál-e, és nem akkorra időzíteni ezeket az akciókat, hogy spermás/előváladékos kézzel ujjaznak. Bár akkor is lehetsz terhes, ha épp nem a nagykönyv szerinti termények időszakban vagy, de ez már más kérdés.
2018. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor múlt el a menzeszem 2 napja
2018. nov. 11. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát még ebből sem lehet következtetni. Aki naptármódszerrel védekezik, annak így kell kiszámolni a termények napjait, amikor lehet peteérése:


Ovulációs időszak kezdete = legrövidebb ciklus – 18.

Ovulációs időszak vége = leghosszabb ciklus – 11.


Nekem pl. a legrövidebb 21 nap volt, a leghosszabb 30.

Ez alapján a számolás alapján az én peteérésem eshet a 3. naptól a 19. napig bármikorra, ha rendszertelen a ciklusom. Általában középidőre esik normál esetben, de szerintem nem véletlen kell naptármódszernél is így számolni. A spermiumok pedig 3-4 napig is életképesek lehetnek, mi a ciklus 11. napján voltunk együtt és a 13-14. nap valamelyikén volt a peteérésem, össze is jött a baba.

2018. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mi nem szeretnénk babát
2018. nov. 11. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tegyetek ellene..
2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod a naptármódszer lényege pont az, hogy amikor nem szeretnél gyereket, akkor kiszámolod, hogy melyik napokon lehetsz termékeny, és azokon a napokon nem szexelsz/védekezel, sajnálom, ha nem ez jött le. Ellenben más, aki szeretne, ugyanezeken a napokon "teszi oda magát" és szexel állandóan. Ha tudod mikor vagy termékeny onnantól te döntöd el mit akarsz csinálni azokon a napokon, amikor esélyes a gyerek, tenni érte vagy tenni ellene... Azt én is látom, hogy nem szeretnél, de még mindig nem értem miért ujjaznak akkor előváladékos kézzel. Még annyit hozzáteszek, hogy a naptármódszer sem száz százalékos védekezés.
2018. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az ujjától csak nem lehetek terhes.. nem is biztos,hogy olyan lett nem tudom de a péniszét nem tette be óvszer nélkül hozzám sem érintette egy mp-re se és egyszer sem élvezett el előtte.
2018. nov. 11. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!