Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet jó minőségű, szép,...

Hol lehet jó minőségű, szép, nem használt kismamaruhákat venni Budapesten? Hol van a legnagyobb választék?

Figyelt kérdés
Itt vidéken semmit nem lehet kapni, így azt tervezem, hogy egy napra felmegyek Budapestre és bevásárolok. Kellene sok minden, nadrág, melltartó, felsők, stb. Brendonban voltam már, kicsit drágának találtam, de ha nincs más, odamegyek. Internetről nem szeretnék rendelni. Hová érdemes menni, ahol egy helyen mindent, vagy majdnem mindent megkapok? Hol van széles választék? Utálok Pesten vezetni, úgyhogy 2-3 helynél többet nem szeretnék :D
2018. nov. 16. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, de fontos, hogy kabátot is szeretnék venni, lehetőleg olyat, amivel kihúzom az egész telet (tavaszi lesz a baba). Jó lenne többféle fazont is felpróbálni, mert első baba és fogalmam sincs, milyenek vannak, mi az ami jó :)


Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 16. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem H&Mből van 3 kismama nacim, én teljesen meg vagyok elégedve vele

elsőgyerekemnél a saját nem terhes kabátom is beért( április közepén szültem)

most se vettem kabátot még simán beér(március végére várjuk a hugit)

én feleslesnek tartom így előre megvenni, ha netán nem fog tényleg beérni, ráérsz akkor 😊

igazából minden jó volt rám a fiamnál, kivéve nagyobb melltartó kellett..pedig aztán csúcsos nagy hasam volt :D

de én a H&M ajánlom, szép dolgok vannak és jó áron

bár én rendeltem, mert itt a városunkba megszűntették a kismama részleget 😕

2018. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a régi kabátom már most sem jó. Nincs nagyon felesleg rajtam, de már most akkora a pocakom, mint sok félidősnek :)
2018. nov. 16. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát hasonló szituban voltam, mint te, de én bevállaltam az internetes rendelést.(H&M) Féltem, hogy jövő hétre nem lesz télikabátom 😂. Megérkezett és nagyon tetszik :).
2018. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én felmentem Pestre a H&M-be,mert nem mertem bevállalni, hogy netről rendeljem meg, erre nem volt se kabát, se normális blúz, pedig 3 plázát végigjártam (elméletben mindenben volt kismama részleg).

Felpróbáltam egy blúzt, hogy tudjam melyik méret a jó, hazajöttem és berendeltem amit kinéztem magamnak. :D

2018. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a netes rendelésre szavazok, ne haragudj, tudom, hogy nem ezt kérdezted, de hátha még jól jön! 😉 A Bonprixben vannak jó kismama cuccok, a netes áruházukban. Viszont a kabátok ott is elég drágák...
2018. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én ahányszor netről rendeltem ruhát, mindannyiszor megjártam... :D De lehet, hogy az marad. Melyik a legnagyobb H&M Pesten, ahol (elméletileg) a legnagyobb a kismama részleg? Szerintem az lesz, hogy felmegyek, amit tudok megveszek, aztán a többit megrendelem webshopról, mert akkor legalább a méretet tudni fogom.
2018. nov. 16. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
c&A ott rengeteg a választék
2018. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a c&a borzasztó, eddig akárhányban voltam kicsi volt a választék és öregesek, túlméretezettek a kismamaruhák. Én is azt csinálom, mint az előttem szólók, elnentem egy h&m-be, vettem pár dolgot, a többit megrendeltem, interneten sokkal nagyobb a választék, a boltokba alig raknak ki vmit kismamaruhákból. Amúgy a Vörösmarty téri a legnagyobb boltjuk.
2018. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is a h&m-re szavazok. Szuper kismami dolgokat vettem ott.
2018. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!