Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben bármikor...

Az első trimeszterben bármikor elkezdődhetnek a rosszullétek? 6+4 vagyok, eddig minden ok, (előző terhességeimnél sem volt semmi bajom), de ma?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán már legalább ötödszörre tör rám,émelygek,öklendezek,hányni nem hányok,csak a szememből is folyik a könny,de végülis nincs semmi,csak kb fél óráig nagyon rossz a gyomrom,aztán elmúlik,majd egyszercsak megint előjön minden ok nélkül.Lehet most nem úszom meg? :D

Gyomorrontás tuti nincs,mert egész nap éhes vagyok,eszek is rendesen,amikor épp nem vagyok rosszul.Ilyen lenne a rosszullét?És lehetséges,hogy csak majdnem 7 hetesen kezdődik? :O


2011. nov. 13. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen kezdődött, mondtam is a férjemnek előtte, hogy milyen könnyen viselem, aztán jöttek a rosszullétek, hányás, öklendezés, stb. Most 13 hetes vagyok, de még mindig, minden nap megvannak ezek a dolgok. Előbb utóbb elmúlik. Ebben bízom. Kitartás neked is!
2011. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 8 hetes vagyok, kb 1 hete öklendezek mikor tisztába teszem a kisfiamat. Szegény nem tudja mi bajom, de jókat röhög rajtam. :)

A nagyobbik pedig azt kérdezi, hogy jaj anya beteg vagy? :)

Nálam kb mindegyik terhességnél ennyi idősen kezdődött, kimondott reggeli rosszullétem nem volt egyiknél sem, viszont a szagoktól való öklendezés egész a szülésig megmaradt. :(

2011. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnyugodtam :)
2011. nov. 13. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 6 hetesen kezdotott es a mai napig is tart ( rosszullet, emelyges, hanyas, szagundor ) most leszek 12 hetes. Imadkozom, hogy hamar muljon el, Neked is ezt kivanom :)
2011. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 14. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!