Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nektek is...

Terhesség alatt nektek is jöttek elő apró viszkető kiütések?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok es elkezdtem viszketni több helyen kezemen lábamon ( hasamon még nem )és mellé Apro kis pöttyök is vannak.

2018. nov. 22. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem a terhességtől van. Nem ártana megnézetni, terhesen az ilyesmi nem játék.
2018. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt az elsőnél és most a 2.nal is van. Étel allergia okozta, de ehhez bőrgyógyász is kellett és vizsgálat.
2018. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok.. Elég sok van a pocimon..de állandóan viszketek valahol.


Az én orvosom aztmondta, ez "elenyésző" mennyiség, de a terhességgel járhat. Nem indokolt a bőrgyógyász.


Úgymond levan "butítva" az immunrendszer terhesség alatt,emiatt érzékenyebbek vagyunk sokmindenre.

2018. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából most kezdődött ez csak aggódom hogy nehogy vami komolyabb baj...de ha nem múlik persze elmegyek vele orvoshoz , nekem sem túl sok.. de helyenként :/
2018. nov. 22. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hasamon volt par potty. Aztan valamikor elmult
2018. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhesség közepe körül én is ,,vakaróztam" pár hétig.Az én nőgyógyászom is azt mondta terhességtől van, de komolyabb kezelést nem igényel.Azért ha nem múlik érdemes rákérdezni az orvosodnál azzal nem vesztesz semmit.
2018. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Epepangás is lehet, mindenképp orvos
2018. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Epepangásnál itt-ott viszket folyton, de nem jár kiütéssel. Van ilyen, hogy terhességi csalánkiütés (keress rá) és igen, okozhatja allergia is (sokféle genetikai hajlamot katalizálhat a terhesség, szóval kialakulhat olyan is, ami előtte nem volt, és aztán vagy elmúlik vagy marad).
2018. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nálam igen vannak Apró kiütések is " csalán kiütés" még ha nem is olyan sok de azért az embert mégis aggasztja ,hogy mi váltja ki ....
2018. nov. 22. 18:29
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Kiderült az ok?

2023. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!