Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek ezek a kiütések...

Mik lehetnek ezek a kiütések terhesség végén?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, holnap megyek nőgyógyászhoz, de addig kiírom a kérdést, hátha valaki küzd/küzdött hasonló problémával.

A lábujjaimon 2-3 napja (de ma tetőzik) jöttek ki az alábbi kiütèsek. Viszketnek. A karomon pedig ma fürdés után jöttek ki ezek az égő viszkető piros foltok. Alább csatolom a képeket.

Van tapasztalatotok, vagy tudjátok mitől lehet ez? Szimplán a terhesség végét jelentheti?


Köszönöm annak, aki válaszol!



2018. máj. 29. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia nincs kép
2018. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2018. máj. 29. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez csalánkiütés.Valamilyen allergia.Nem ettél valamit ami kiválthatja?fehérjét,tojást?tejet ?túl sokat?

Diót,mogyorót?

De akár a meleg miatz is lehet vagy szőrtelenítés után ha napra mész...


Szerintem valamilyen allergia mindenféleképp.

2018. máj. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm. Soha semmire nem voltam allergiás és olyat sem ettem, amit nem szoktam. Fura. A karomról el is halványult egy idő után, ma reggelre viszont a lábujjaim viszketnek rendesen.
2018. máj. 30. 06:54
 5/8 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem szülés után jött ki, magán bőrgyógyász mondta,hogy hormonális allergia.Nekem az arcom kivételével,az egész testemet beterítette. Iszonyatosan viszketett, semmi sem használt rá(gyógyszertári rázókeverékek, fenistil,egyéb kencék viszketésre).

Szteroidos krémet kaptam 1 nap alatt elmúlt.

2018. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt, nem derült ki mitől.


Bár csak 1 napig, de. Durva volt...nagyon durva

Terhességtől

2018. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azóta megtudtad, hogy mitől volt?
2018. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a terhesség válthatta ki, mert ahhoz gy kibújt a kisfiam, elmúlt.
2019. jan. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!