Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi toxémia?

Terhességi toxémia?

Figyelt kérdés

20hetes terhes vagyok az orvosom befektetett ma toxémia gyanúval ami ugy néz ki be is igazolódott , viszont azt nem mondta hogy mivan ilyenkor, csak annyit mondott nem jók az eredményeim.

Ugye nem tarthat bent meg 20hetig?

Aki volt hasonló cipőben írna?


2018. nov. 22. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tarthatna bent? Nyilván tudod,mi a toxémia, és mik történhetnek ha....
2018. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha tényleg toxémiád van már 20 hetesen, akkor nem valószínű, hogy tartani fog a terhességed 20 hétig még... fehérje van a vizeletedben? Magas vérnyomás? Vizesedés? Olvass utána, a toxémia mindkettőtökre veszélyes állapot, muszáj, hogy szem előtt legyél. Hidd el, nem a kórházban fekvés a legnagyobb gondod most :(
2018. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha toxémiád van, akkor nem lesz még 20 hét a terhességed, azon kellene drukkolnod, hogy minél tovább kihúzzátok, amíg bent maradhat a baba, hiszen igazi esélyei nagyjából csak a 30. hét után lesznek.
2018. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy szobatarsam a korhazba toxemias, 15 heten keresztul tartottak bant majd inditottak a szuleset a 40.heten. Magas vernyomasra szedett dopegytet es a vizeletebe is feherje volt. Nekem magasvernyomasom volt a terhesseg utolso heteben, szinten dopegyt de mivel feherje nem volt a vizeletembe nem toxemia volt. De engem is bent tartottak volna a szulesig. Szerencsere igy 3 hettel magatol beindult a szules es nem kellett meg heteket bent toltenem. De nyilvan az a legjobb ha megfigyelnek. Szerintem toxemiaval mar nem fognak haza engedni, sajnalom :( drukkolok h minden rendben legyen veletek!!!
2018. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igen utolsó, jó nagy mákja volt a szobatársadnak. Mármint biztos nem volt nagy élmény ennyi ideig kórházban, de azért nem mindennapi, hogy a toxémiát ilyen sokáig sikerül kordában tartani, szerencsés.
2018. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is feküdtem bent kivizsgáláson toxémia gyanúval, nekem két szobatársam is kihordta 38.hétig a babájukat úgy, hogy nekik volt fehérje a vizeletükben a magas vérnyomáson kívül, úgyhogy ezek szerint akkor mégsem olyan ritka :) de szegények már frankón bent laktak, hétvégére hazamehettek, de már olyannyira otthonuk volt a kórház, hogy tisztítószertől fogva a ventilátorig minden volt bent nekik. De a hangulat jó volt :D
2018. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet én találkoztam csak súlyos esetekkel, de én csupa olyat ismerek, akiknek vagy azonnal cselekedni kellett, vagy pár hétig sikerült csak húzni :( nálam gyanú volt csak toxémiára, de már 38 hetes voltam, megoldották azzal, hogy vegyük ki a babát, 2 nap múlva úgyis császárom lett volna farfekvés miatt. Azért jó olvasni, hogy adott esetben akár hónapokig is mehet a dolog, bár gondolom nagyon egyénfüggő.
2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!