Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja valaki, hogy Kecskeméten...

Tudja valaki, hogy Kecskeméten mennyiért csinálják a 4Dt? De nagy általánosságban is érdekelne, úgy hallom nem olcsó mulatság.

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk debecenben megbízható helyen 12.000.-

Mi holnap megyünk és már nagyon izgulok hogy újra láthatom a nagyfiut! 28 heteske

2008. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 10ezer forint.
2008. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A védőnőm úgy mondta,hogy 40.000 ft-nál kezdődik.Genetikára kellene mennem,de nagyon félek tőle (mégiscsak hasfalon keresztül vesznek magzatvizet) ez lenne a másik megoldás.Szimpatikusabb,de félek hogy nem engedhetem meg magamnak.
2008. nov. 6. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen magas összegről nem is hallottam. 8000-15000-ig van az ára általában, helytől függ, de nagy általánosságban a 10000 a jellemző. Nekem ez a tapasztalatom.
2008. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én voltam Kecskeméten 4D-én és a lemezzem együtt fizettem 13000FT-ot.A Luther udvarban van tudok adni tel számot ha érdekel,és nagyon kedves.véleményem szerint tapasztalt a doki.Én 16 hetessen voltam,de már akkor profi képeket kaptam róla,kiszámolta a baba adatok alapján mikor szülök és a kiskönyvemben is az van beirva.Szóval TÖK JÓ!!:)
2008. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én kecskeméten voltam a bérci ildikonál,ö a kápolna utcában van 12000ft,ez a magánrendelése,amugy ö a megyeibe van tán dr tanko mellett ugy hallottam,de hallotam a malomba is van ott 10000ft,de aki ott csinálja ugyanaz van kiskunfélegyházán a korházba ott 6500ft,most ide akarok elmenni,
2008. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bérczi Ildikó csinál 13ért. Oda jóval előre kell időpont, mert rengetegen vannak. Dr Tankó is csinál, ő a legprofibb, legtapasztaltabb, ő 15. Elég nagy a várakozási idő hozzá is. Van a Bio Spaban is, 12ért, oda gyorsan be lehet jutni. Mi Terebessy doktornál voltunk, kedves és alapos.

Ha kell telefonszám bámelyikhez írj és küldöm!

2008. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a bérci ildikonál szept voltam 12ezret mondot hogy annyi,igaz én a 2d csináltatam az 6ezer volt
2008. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!