Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bulik, összejövetelek terhesen?

Bulik, összejövetelek terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel sokat jártunk bulizni, barátokkal vacsizni mindig. Nagyon szerettünk volna babát, ami most egy év próbálkozás után sikerült. Letettem a cigit és azóta egy pohár bort se ittam, sokat vagyok fáradt, a hangulatom nagyon ingadozik... A férjem ma este is menne egy koncertre a barátokkal, szeretné hogy menjek én is, de hiába a régi bulizós énem mintha eltűnt volna. Nincs kedvem menni és nézni ahogy a többiek becsiccsentve mulatoznak, kijárnak cigizgetni... Aztán ha hamar elfáradok, miattam hazajönni... Ki hogy volt ezzel, és hogy teltek azok az esték amikor a párotok elment bulizni?
2018. nov. 30. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Ki hogy volt ezzel, és hogy teltek azok az esték amikor a párotok elment bulizni?"


Jól. Együtt otthon.

Már rég kibuliztuk magunkat mire gyereket vállaltunk. Arra a pár meghívásra, ami mégis befutott, könnyű szívvel mondott nemet, örült, hogy kifogással élhet.

2018. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi is sokat jártunk, most is beülünk egy egy baráti párral egy teára, férjek sörre, persze nem úgy mint régen. Jó időben szabadtéri koncertre lehet menni, zsúfolt helyeket kerüljük. Beültünk moziba queen filmre, tök jó volt. Lehet helyette sétálni, kirándulni. Szerintem ennyit boldogan kibír az ember, és azért a társasági életnek simcs vége, csak átalakul.
2018. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én havi 1-2 alkalommal szívesen elmentem terhesen is. Viszont ha valahova nem volt kedvem oda nem.
2018. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó olvasni ilyet, hogy "jó szívvel mondott nemet" Hát az én férjem ma másfél órát volt itthon aztán már el is ment koncertre...
2018. nov. 30. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Erre a próbálkozás egy éve alatt is gondolhattál volna. Ha megszületik a gyerek, még jobban fog fájni, hogy ő gondolkodás nélkül megy, te maradsz.

Mert persze lehet mantrázni, hogy gyerek után se áll meg az élet, de ez nem azt jelenti hogy a nagyon gyakori szórakozással összeegyeztethető. Lehet gyerekkel is kimozdulni, de sokkal korlátozottan és nem heti háromszor.

2018. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát, egy férjnek könnyebb a "szeretnék egy babát" kijelentés, és ezt férjként mondom.

Én nem sokat járok el, néhány havonta a barátokkal vagy a munkatársakkal, ahova tudom, még viszem várandósan a feleségemet is (ha átmegyünk valakihez és van kedve). Ha nincs, akkor sem iszom le magam és nem dorbézolok hajnalig, már férj vagyok és nemsokára apa, ezt meg kell érteni. Fel kell nőni a feladathoz, ezt neki is meg kell értenie. Mondjuk mi már 30 évesek vagyunk, én eleget buliztam eddig, nem temetem magam, de változott az érdeklődés. Persze egy jó koncertre elmegyünk majd a gyerekekkel is, ha akkorák lesznek.

2018. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
az én párom örömmel elmegy nélkülem 😂 de nem zavar, menjen az a pár alkalom neki is jár! én nem akarom korlátozni és azért, mert nekem nincs kedvem, attól még ő miért ne mehetne?
2018. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baráti összejövetelek, koncertek belefértek. Ha épp nem volt kedvem menni, akkor szóltam a férjemnek és ő eldöntötte, hogy elmegy-e a haverokkal vagy otthon marad. Ha el is ment, nem maradt sokáig és nem itta le magát. Én addig megnéztem egy csajos filmet, szépség estet tartottam, összeültem a barátnőimmel vagy csak pihentem.

36 hetesen szívesen elmentem volna diszkóba táncolni, de kisvárosban élünk és ment volna a pletyka, úgyhogy inkább otthon maradtam.

Nem csináltunk ebből nagy ügyet és bár sokat jártunk/járunk szórakozni, de teljesen más jellegűek a kiruccanásaink mint a terhesség előtt. Valahogy nem vágyunk már a hajnalig tartó dorbézolásra.

2018. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!