Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar massal is igy? Ha...

Volt mar massal is igy? Ha igen mi lett a vege?

Figyelt kérdés
ma van az 5. napja hogy nem jott meg. tegnap este csinaltam egy tesztet de negativ. Lehet reggel kellett volna? melleim megduzadtak egy kicsit es erzekenyebbek lettek. hanyingerem is szokott lenni de nem surun. etvagyam is megvaltozott egesznap csak ennek nasolnek meg stb. ha mondjuk csinalok valami eroltetobbet (takaritas vagy hajolgatas) akkor lent a mehem tajekan jobb oldalon szokot egy kicsit nyomni meg enyhen szurkalni.De csak egy 2 percig utana jobb lesz. Nem tudom hogy mit gondoljak meg hogy aggodjak e nem e valami mas miatt nem jon meg a menstruaciom. Orvossal meg szeretnek 1-2 napot varni hatha megis csak beter a mensim. de egyaltalan nincsenek tuneteim hogy meg fog jonni (pattanasok,hat-has fajas).Van valakinek valami tanacsa mert en nem tudom mit csinaljak. Elore is koszonom. (bocsi hogy nem ekezettel irok de sajnos a gepemen nincsen mert kulfoldon elek)

2018. dec. 4. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
bal oldalon szokott inkabb szurkalni a hasam bocsi elirtam :)
2018. dec. 4. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
5 nap után már kikellene mutatni. De várj még 1-2 napot tesztelj újra és hogyha negatív de nem jön meg akkor menj el dokihoz mert valószinű más lehet az oka. Ja, és igen probálkozz inkább reggeli vizeletből. (Bár pl nekem 2 nap késés után esti vizeletből már pozi volt)
2018. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okes koszonom a valaszodat :)
2018. dec. 4. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez csak simán egy hosszabb ciklus, nem kell rögtön orvoshoz rohannod ezzel, ha egyszer előfordul. A tüneteid lehetnek pms tünetek is.
2018. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Petefészek ciszta is lehet. A jobb oldali fájdalom, vérzéskimaradás is utalhat erre. Vagy csak szimplán késik.
2018. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!