Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mással is előfordult, hogy a...

Mással is előfordult, hogy a császármetszéses heg környékén a bőr érzéketlen maradt? Ha igen, megszűnt ez az állapot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekm így van, és sajnos nekem nem szünt meg, de eddig bele se gondoltasm, hogy esetleg ez nem így van másnál, mert már volt egy korábbi hasi műtétem és ott is érzéketlen a bőr, így a császáros fel se tünt, pedig már 5 éve volt a császár.
2012. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én még a kórházban mondtam az orvosnak. Ő azt mondta, hogy el szokott múlni, de előfordulhat, hogy így marad.

2 és fél hónapja szültem, reméltem hogy jobb lesz valamikor. Elég fura, ha hozzá érek.

2012. okt. 26. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is érzéketlen volt nagyon sokáig, kb. 1 évig, utána ez megszűnt. 2 éve szültem császárral.
2012. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom volt, az egyik 6, a másik 3 és fél éve. Nem mondanám érzéketlennek, de tény, hogy más érzés megérinteni a heg melletti részt. Meg lehet szokni. Engem inkább az zavar, hogy néha nagyon viszket a heg.
2012. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hónapok kellettek, mire újra éreztem, de elmúlt. Remélem neked is így lesz. Akár egy évbe is telhet.
2012. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy mivel az idegvégződések végét elvágták, már sosem lesz ugyanolyan mint előtte volt. A sebtől kb. 1.5 - 1.5 cm-re érzéketlen. Idővel hozzászokunk, és észre sem vesszük. (én 4.5 hónapja szültem császárral, még most is viszket néha)
2012. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1 év után kezdett el szűnni, de először csak az egyik felén a hegnek.Most már nagyon jó mindenhol közel 3 év után, de januárban jön a tesó. Gondolom vágnak megint, kezdjük előről:-(
2012. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze nem olyan vészes, nem fáj, de nem bánnám, ha elmúlna.

2012. okt. 26. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapja volt a császárom, az egyik oldalon még mindig érzéketlen, de már kisebb területen.

Én mondjuk nagyon örültem ennek a császár utáni hetekben, mert egy kicsit szétnyílt a seb, gondolom fájt volna rendesen, ha éreztem volna, de így semmit nem éreztem belőle :)

2012. okt. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!