Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fogytam terhesen? Ez...

Miért fogytam terhesen? Ez normális? Nem lehet baja a kisbabámnak? 18 hetes vagyok

Figyelt kérdés
5kgt fogytam. Ugyanúgy eszek mint eddig én nem tudom miért fogytam ennyit. 50 voltam most már 45kg. Ez baj?
2018. dec. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

50 kg-osan nem túl jó a mínusz 5 kg. Valószínűleg sokat hánytál, vagy voltál rosszul, nem volt étvágyad. Legalábbis én ezek miatt fogytam, sőt, én a végén is mínusz 2 kg-al mentem szülni. Na, jó, de én 75,5 kg-al kezdtem a terhességemet, szóval nálam nem volt gond.

Egyébként nyilván jársz vizsgálatokra, ott látni fogják, hogy a baba ettől függetlenül tud-e fejlődni. Ugyanis a baba nem abból fejlődik, amit megeszel, hanem a te szervezetedből állítja elő a tápanyagot a baba részére.

2018. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Fura. Én is fogytam, de a hányás miatt. Amúgy a babádnak nem lesz tőle baja, de neked viszont lehet, beszélj a dokiddal.
2018. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fogyok mindig kb félidőig, pedig sosem volt semmilyen rosszullétem, egyik gyerkőccel sem. Semmi baja a gyerekeimnek. 😊
2018. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan fogynak ilyenkor, semmi baj ezzel :)
2018. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!