Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 dl száraz bort ír egy leves...

1 dl száraz bort ír egy leves receptje, az elején kell beletenni. Ehetek belőle, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nagyon rég kinéztem ezt a receptet, elő akarnám adni a családnak, de most olvasom, hogy bor is kell bele. Félek, hogy bor nélkül nem lenne az igazi... Előre is köszönöm a választ!

13 hkm


2018. dec. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Elforr az alkoholtartalom főzés közben, semmi bajod nem lesz.
2018. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem forr el teljesen az alkoholtartalom, de ekkora mennyiség nem valószínű, hogy gondot okozna.
2018. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 dl egy egész adagba, amiből egy tányérral eszel, szerinted mennyi jut belőle neked? Nyugodtan megcsinálhatod. Tavaly karácsonykor (akkor voltam kismama) én is ettem alkoholos sütit, semmi bajunk nem lett, az, hogy nem esett jól, nem ízlett, az már más kérdés.
2018. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Ha 1-1x megiszol 1-2 dl bort, attól sem lesz bajotok :)
2018. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha meginnál 1 dl bort magában, azzal sem ártanál a babának. Egy tányér levesben ennek töredéke jut, és abból is elpárolog az alkohol a főzés során. Ettől nem lehet bajotok.
2018. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!