Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam kölcsön egy otthoni...

Kaptam kölcsön egy otthoni szívhang-hallgatót. Baj, hogy a saját artériáimat hallom, de a babát nem,19 hetesen?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok. Kaptam kölcsön egy Angelsounds szívhang-hallgatót. A saját méhartériáimat szépen hallom vele, de a babát nem találom... aggódjak? Semmi tünetem nincsen. A 12. heti ultrahangon teljesen rendben volt minden, jövő héten megyünk a következőre.

Volt még így valaki, aki nem találta a babát, de rendben volt minden? Én nem akartam venni direkt mert túlparáznám, de pár napra gondoltam kipróbálom - hát ezen is sikerült kiborulnom.

Köszönöm a válaszokat!


2018. dec. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Testapolot kenj a hasadra es ugy hallgasd meg, ugy meg fogod talalni!
2018. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem szoktal furcsa belmozgasokat erezni? En 13.heten ereztem eloszor hogy mozog, de akkor nagyon ritkan es nem volt eleg egyertelmj, de a 17.hettol mar ereztem rendesebben. Bar ez fugg attok is higy hol tapad a mehlepeny, milyen testalkatu vagy stb.
2018. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elöl tapad a méhlepény és normál testalkatú vagyok. 2-3 napja érzem a picit viszonylag egyértelműen. Tegnap este tuti hogy ő volt, ma még egyáltalán nem éreztem. Köszönöm a tippet, kipróbálom mindjárt!
2018. dec. 6. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én babaolajat használok hozzá, első használatkor is megtalältam a babát a bal oldalon a bugyi vonal fölött.
2018. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi rosszra ott lesz valahol.
2018. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!