Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten voltam dokinál,...

Múlt héten voltam dokinál, akkor még nem volt szívhang. Ma sikerült kitálalnom az elmúlt napok elfogyasztott ételeit. Bízhatunk bent, hogyha megyünk legközelebb dokihoz már van szívhang?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a hányástól függ, de természetesen a legtöbbször nincsen semmi baj és egy helyes kis embriót fogtok látni.
2018. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma sikerült kitálalnom az elmúlt napok elfogyasztott ételeit


Nyilván...

2018. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen jönnének ki egyszerre "az elmúlt napok elfogyasztott ételei"...
2018. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm?

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

2018. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha arra lusta vagy hogy leírd hány hetes vagy mi honnan mondjuk meg?
2018. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi koze, vegighanytam az elso teerhessegem es missed ab lett... A masodikat is, de mar 2 eves a fiam, remelem most a harmadiknal ez a resz kimarad 👄
2018. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az mar regen rossz ha tobb napi kaja egyszerre jon ki, de tenyleg nincs koze a hanyasnak a szivhanghoz.
2018. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!