Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj rövidülés, mitől lehet?

Méhszáj rövidülés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

15 hetesen C3000 volt az értékem, 26 hetesen C2000 lett. Mitől lehet?

Tudni kell 2 hete élek nyugodt körülmények között, ahol tudok rendesen pihenni, és nem kell naponta nehezeket cipelnem, egész nap rohangálni stb. Ahol ezelőtt voltam, rengeteget stresszeltem, sírtam sajnos.

Ezek a dolgok végre megszűntek, nyugodtan élek a férjemmel stressz nélkül.


Lehetséges az emelésektől és egész nap való pattogás miatt rövidült meg? Vagy mitől függ?


27 hetes vagyok.



#terhesség #méhszáj #méhszáj rövidülés
2018. dec. 9. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
első babát várom
2018. dec. 9. 21:46
 2/6 A kérdező kommentje:
méhnyak*, nem méhszáj
2018. dec. 9. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Genetika
2018. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közre játszhatott ez is, viszont lehet ugyan igy állnál akkor is hogyha nem lettek volna ezek a dolgok.

Tényleg lehetséges hogy genetika. Egy ismerősöm is ugyan így van, pedig nem élt stresszes életvitelt és nem is erőltette meg magát, de most 37 hetes és egyben vannak még.


Nálam meg pl korai lepényérés van, nem tudni mitől hiszen minden eredményem jó és nem is dohányoztam stb...valószinű genetika.

2018. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

emelés, séta, olyan mozdulatok,mint a felmosás,porszívózás, ülés.


Mielőtt jönnek az okosságok, ezek a MOZDULATOK hangsúlyozom. Amik "hasprés"-ként funkcionálnak.

Engem 2 hete intett óvatosságra az orvosom, ezekre ügyelni kell. Lehet csinálni, de kímélően.


Persze más kérdés,kinek milyen az életvitele,mihez szokott hozzá a teste. Én a rohangálós tipus vagyok,meg aki nemtud megülni a fenekén,de mostmár muszáj lassítani,mert nekem is jelzett a testem. :)

2018. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megijedtem mitől lehet. az orvos pihenést és rengeteg folyadék bevitelre intett, próbálom tartani, csak én is inkább rohangálós vagyok szeretem ha minden a helyén van, a férjem szól rám minden este mikor hazaér, hogy most már pihenjek le végre
2018. dec. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!