Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vernyomas csökkentő terhesség...

Vernyomas csökkentő terhesség alatt? Dopegyt fejfájás

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Kérdésem lenne hogy 1 hónapig szedtem a dopegyt gyógyszert előtte semmilyen vérnyomás csökkentőt nem szedtem ( terhességem előtt)

Igazából eddig 3×1 szedtem most már 4×1 szedtem be azóta fáj a fejem és nem igazán akar megmaradni hol 122 hol 138 a vérnyomásom. Eddig még nem ment 140 félé de viszont sokszor nem tudok aludni . Védőnőmmel beszeltem már annyit mondott valószínűleg az időjárás változás. Viszont én utána neztam a dopegyt mellékhatásainak és olvastam hogy okozhat fejfájás és ha ilyen problema van keressem fel doktoromat . Nos én már nem tudom mit tegyek.. valakinek valami tanács esetleg ?


2018. dec. 10. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinem ezt a gyógyszert orvosi felügyelet mellett lehet adagolni, nem úgy hogy gondolsz egyet és megemeled. Főleg terhesen. Magas a vérnyomásod ami terhesség esetén toxémiához vezethet. Be kell állitani a gyógyszert, lehet hogy addig be is fektetnek. A nögyógyászod tudja egyáltalán hogy magas a vérnyomásod és ezt szeded?
2018. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem a 14-hétől. Előtte semmit, igaz toxémia miatt 33 hetesen császár lett belőle de nekem nem fájt a fejem, pedig migrénes vagyok.
2018. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énis szedem 3hete 3*1et de en ugy tudom 4szer egyet nem lehet bevenni hanem 2*2.

Nekem is ossze vissza ingadozik a vérnyomásom hol. 110 hol 135... en emiatt feküdtem is kórházban . A fejem nekem is sokat faj mióta szedem nem igazán tudok vele mit csinálni , sokat alszom .

Te hány hetes vagy ? En 23

2018. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!