Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrén terhesség alatt?

Migrén terhesség alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, sajnos több napig tartó migrénnel küzdök elég sokszor. Az orvos írt fel nekem quarelint, hogy azt nyugodtan szedhetem 2x1-et egy nap. Én viszont nem szívesen veszem be, amikor elviselhetetlen csak akkor egy felet. A vizes borogatás sokat nem ér :( mivel lehetne még esetleg csillapítani?

2018. szept. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Napokon át fájt a fejem nekem a panadol segített. Bevettem egy felet fel órát vártam ha nem hatott meg egy felet. H

Vagy még az alvás. K

2018. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu engem is kisert egy darabig ... en bevettem az algopyrint mert nalam hanyadig fajult
2018. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Migrént gyógyszeren kívül bármivel csillapítani? Ugyan. Nekem az is furcsa hogy az általatok felsoroltak hatnak bármit. Persze nem vagyunk egyformák és nem egyforma súlyosságú. Én szedtem végig a szumatriptánt.
2018. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak túlélem valahogy, terhesség előtt se szedtem gyógyszert rá.. bár első terhességem alatt egyáltalán nem szenvedtem migréntől! szülés után elég sűrűn

most második terhességem alatt eddig még csak "lightosan" jött ki

2018. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én terhesség előtt is szenvedtem, de azóta... sokkal jobban előjött sajnos. Volt, hogy végighánytam a napot, még a víz sem maradt meg bennem. Akkor már vettem be gyógyszert.
2018. szept. 15. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!