Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

32 hetesen milyenek a "fájások"?

Sziasztok..

Pár napja érzek intenzívebb fájdogálást,hol középen,hol jobb oldalon, mondjuk petefészek környékén, néha görcs szerűen beáll,és kitart jópár mp-ig.

Magnéziumot szedek folyamatosan, gondolom készül a testem, de félek is,hogy esetleg korai..vagy ha "baj" van, nem veszem észre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mozgás, fájás, terhesség, fájdalom, görcs, feszülés

2018. dec. 10. 17:52  Privát üzenet  

A válasz

Én is épp 32 hetes vagyok.Sajnos be kellett feküdnöm, mert kinyílt a külső méhszáj.

Sztem Nálad ezek inkább jóslófájások lehetnek, esetleg a tágulás.

De egy vizsgálat nem árt!

Úgy néz ki, a kislányom még indén megszületik

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 12. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
38 hetesen egesznapos keményedes, ket oldali petefeszek fajdalom. Joslo fajasok lehetnek?
28-29 hetesen lehetnek jósló fájások?
A jósló fájások milyen gyakran jelentkeznek? Nektek volt 28-30 hetesen? Hol érzitek közben a fájdalmat és meddig tart?
27 hetesen mennyire normálisak a jósló fájások?
32 hetesen lehetnek már jósló fájások?
SOS, kb két órája tartó erős fájások 36 hetesen, mit tegyek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!