Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jósló fájások milyen gyakran...

A jósló fájások milyen gyakran jelentkeznek? Nektek volt 28-30 hetesen? Hol érzitek közben a fájdalmat és meddig tart?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyakoriság eltérő mindenkinél. A terhesség vége fele általában gyakoribb. De pl én kivétel vagyok ez alól. 31 hetesen volt egyetlen egy jóslóm. Akkor nagyon erősen görcsölt az alhasam, a derekam majd leszakadt, görnyedtem, egyszerre rázott a hideg és izzadtam. Szóval ez elég intenzív volt. Eltartott kb 2 percig. Utána semmi.

Most újra kismama vagyok, 34 hetes, de nem volt még jóslóm.

2015. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen kezdődött akkor még heti 2-3-szor volt, 35 hetes kortól már napi szinten 1-2 volt, most vagyok 36 hetes és napi szinten 2-3 van.Nem olyan erősek, de olyankor felpörög a szívem, izzadok, melegség jön rám és kb. 1 percig tart.Remélem már nem sok van hátra és nem viszem végig. Két ovis mellett ő a 3. baba.
2015. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál 16 hetesen kezdődtek a keményedések, 24 hetesen meg a jóslók, nagyon gyakran, óránként többször is, kb. fél percig tartott és a hasam alján volt, tök olyan, mint szüléskor. Magnézium, pihi, mondta az orvos. A lányomnál meg 10 hetesen a keményedés, 20 hetesen a jósló, szintén ugyanúgy, mint a fiamnál. Nála az utolsó nap egy nagy jósló volt,már hajnalban tudtam, hogy ma megszületik:)
2015. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!