Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit néznek pontosan nst/ctg...

Mit néznek pontosan nst/ctg vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Magzat mozgást hallottam ma lesz az első ilyen vizsgálatom de mi van ha pont akkor nem mozog? Plane hogy az én babám ha nem akar én semmivel sem tudom fel ébreszteni inkább éjszaka aktív. Ma lettem 38 hetes.
2018. dec. 12. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Két érzékelőt raknak fel, az egyik a baba szívhangját nézi a másik a méhtevékenységet. Mikor mozog a baba nyomni kell egy gombot, olyankor kiugrik a szívhang. Kb. 30 perc az egész és min. 5 mozgásnak kell lennie ennyi idő alatt, ha nincs, megismételik. Sétálni küldenek, csokit enni, hasat rázogatnak, tapsolnak.
2018. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk ha nem mozog, akkor megnyomogatják a hasat, meg egy eszközzel, ami ultrahangot bocsát ki, "megsokkolják" hogy felkeljen. Amúgy a többit az első jól leírta.
2018. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na akkor asszem jól beeszek előtte csokival hátha ébren lesz, remélem :D
2018. dec. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!