Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST vizsgálaton mi fog...

Az NST vizsgálaton mi fog történni? Mit néznek rajta? A baba súlyát mondani fogják?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A baba szívhangját mérik, meg nyomkodnod kell egy gombot, ha rúg. Meg szokták még mérni a vérnyomást, meg adni kell vizeletet. Azt is megnézték, hogy nyitva van-e a méhszáj. Nekem a 40. héten volt egy ultrahang, azt nézték, hogy hogyan fekszik, de én rákérdeztem a súlyára, hozzávetőlegesen meg is tudta mondani a doki.
2009. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az nst-n nem néztek vérnyomást, sem vizeletet nem kellett adni. Csak a gombot nyomkodtam! :) A súlyt az nst nem tudja megállapítani csak az uh. De az se pontosan.
2009. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak nyomkodnom kellett a gombot, amikor éreztem a baba mozgását, és megmérték a vérnyomásomat.
2009. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam elöször nstn, nem kellett vizelet, csak a mozgását nézték. Nyomkodni kellett a gombot. MÉhszájamat nekem eddig egyszer se nézték meg. 36 hetes kismama
2009. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Győrbe jártam.Tőlem se kértek vizeletet.Gombot nyomkodni,ha mozog.Bár az én babócám akkor sose akart :-).Ekkor kicsit megmozgatták a pocakom.1x 38 hetesen voltam.A kiértékelésen nézték a méhszájat és a vége felé a magzatvíz tisztaságát.
2009. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boldog babavárást nektek!

2009. febr. 2. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!