Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy terhes vagyok...

Kiderült, hogy terhes vagyok a doktornő adott táppénzes papirt, amit ma leis adtam a háziorvosnak. Mondta, hogy jövőhéten menjek be érte. Bekell vinnem a főnökömnek?

Figyelt kérdés
Telefonon hívjam fel a fonökömet, hogy táppénzen vagyok. (még nem tudjak hogy állapotos vagyok) kötelezhet arra, hogy vigyem be a véreredményeim?
2018. dec. 17. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A táppénzes papirt kell leadni a munkahelyeden. Más papírt nem kérhet. Minek neki a véreredményed?
2018. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A táppénzes papírból kiderül, mivel veszélyeztett terhes vagy.
2018. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen csak a főnököm azt mondta ma vigyen be neki a leletett..
2018. dec. 17. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor is táppélénzen leszel,ha az orvos felvett és nem viszel be leletet, ebbe neki beleszólása nincsen. Egyébként pedig az orvosi papírjaid szenzitív adatoknak minősülnek,amit nem vagy köteles neki megmutatni.
2018. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*táppénzen
2018. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 17. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Azt hittem csak nekem van kretén főnököm de úgy látszik ez népbetegség :) be ne vigyél neki semmit a tp papíron kívűl!!!! Semmi köze hozzá. Nekem azt nem fogja fel,hogy veszélyeztetett vagyok és nem megyek vissza januártól pedig már kétszer szóltam és a férjem is. De csak mondja,hogy:januárba ha jössz vissza.... Idióta komolyan.
2018. dec. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!