Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja alig érzem a baba...

2 napja alig érzem a baba mozgását. Ez normális 37 hetesen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Legalábbis a saját tapasztalatom az, hogy még az utolsó napon is jól érezhetően kinyomta magát. Igaz, kevesebbet mozgott már, de azt jól érezhetően.

Én megnézetném. Inkább feleslegesen, mint későn. Hátha már nem látja el jól a lepény és az a baj. NST nem volt mostanában?

2018. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hpgy baj, de nem is szabad normalis dologkent elkonyvelni.

Ha ilyen van, akkor be kell menni a korhazba, csinalnak ctg-t, megnezik az aramlast, mert akar azt is jelentheti, hogy nem jut eleg oxigenhez/tapanyaghoz a baba.

Epp emiatt nem is lenne szabad ket napig varni, szoval menj most es ne varj tovabb.

Remelhetoleg nincs baj, neked is jobb, ha megnyugtatnak.

2018. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igenis meg nem is. Időjárás változásra intenzívebb v nyugodtabb is lehet a mozgása. Előző babámmal szintén így a végén fél nap nem éreztem őt, kórházba be is mentem, minden ok volt, aludt. Akkor jött be a nagy hideg, v.színű azért. Most én is 37hetes vagyok, pár napja ő pl nagyon mozog. Front van.
2018. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet akár normális is. Nekem a babám mikor hideg front jön kevesebbet mozog, de olyat is tapasztaltam ha például olyat eszek ami puffaszt (Bab, lencse) akkor is kevesebbet mozog aznap. Egyél egy kis csokit vagy egy deci kólát/kávét igyál meg ha attól se kezd el mocorogni akkor érdemes bemenni a kórházba megnezetni magad.
2018. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!