Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszèlyes a szex, orgazmus az...

Veszèlyes a szex, orgazmus az első trimeszterben ha màr volt kèt korai vetèlèsem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most hogy hala Isten megint terhes lettem (7.hèt, mèg sosem húztam eddig, mindig elment)mindenre jobban oda kell figyelnem.Nem tisztazott hogy mitől ment el az első 2.Most kapok egy kis Utrogestant de csak 1szer 1 nap 200mg.A lényeg.Természetesen nem kockàztatunk, ìgy sex kizàrva, de most jön a vicces rèsze, szexxel àlmodtam ès arra èbredttem hogy hihetetlen orgazmusom van ami egy pillanatra has, mèh összehúzodàst okozott..ettől elmehetett a baba?nem görcsölök ès vèrzek, nincs semmi bajom de termèszetesen megijedttem.Valakinek hasonlo tapasztalat, tanàcs?

2018. dec. 19. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez olyan, amit nem tudsz kivédeni. Egyébként attól függ... méhszáj-elégtelenség, mélyen levő méhlepény esetén mindenképp veszélyes. De ha hormonális vagy genetikai oka volt, akkor ezeknek nincs köze a szexhez, bár biztos nem árt az óvatosság.
2018. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az álomban átélt orgazmus közel sem olyan intenzv, mint a "valós".
2018. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem álmodban az csak egy érzés, nem történik semmi a méheddel közben, kivédeni meg úgysem tudod, szexet én nem kockáztatnám ilyen előzményekkel.
2018. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az volt a fura h utana èrztem h a hasam összehuzodik egy pillanatra...
2018. dec. 19. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosnál kéne rákérdezni! Általában ha tilos a nemi élet azt mondani szokták szerintem a vizsgálat után ha valami miatt vigyázni kell. De én mindenképpen megkérdezném!
2018. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondott ezzel kapcsolatban semmit..nagyon valoszinű h az előzö terhessègeim enyhe pco miatt mentek el..azert is kapom biztonsàg kedvèèrt az utrogestant...de nem hihetetlen egyèbkènt?annyira vigyàzok meg odafigyelek meg nem èlek nemi èletet...erre arra èbredek hogy spontàn orgazmusom van..tudom h az volt mert sexről àlmodtam...
2018. dec. 19. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem annyira hihetetlen, inkább elég gyakori az eltiltott kismamáknál :) Ha gondolod, keress rá akár ezen a fórumon.
2018. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem terhesség alatt gyakori az alvás közbeni orgazmus, nekem is volt és több barátnőmnek is, nemcsak a szexmentesség miatt van, mert az nekem máskor is volt, álmomban orgazmus viszont csak terhesen.
2018. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Erdekes a dokid, pco miatt max nehezebben esel teherbe, de vetelest nem okoz. Mekkora orbitalis hulyeseg ez:D

A kerdesedhez kapcsolodoan: en is ugyanebben a dilemmaban voltam es nekem is volt almomban orgazmusom:D de nem lett semmi baj, de az elso 12 hetben mi is csak 2-3 hetente szexeltunk, az is inkabb a ferjem szolt mint rolam, nem mertem kockaztatni...

2018. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is èrdekesnek tűnt amit mondott mert eddig èn is ugy gondoltam h a pco inkabb csak nehezíti a teherbeesèst de ha megtörtènt akkor az màr nem annyira jàtszik szerepet...hàt nem tudom..pedig (ès tènyleg ne èrtse fèlre senki)svàjci orvosrol beszèlünk akinek itt elèg jo híre van, mert h itt èöünk ès dolgozunk...de hàt a korai vetèlèsekkel mèg ő sem tud mit kezdeni...
2018. dec. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!