Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért élvezek el hamar, és...

Miért élvezek el hamar, és mit lehetne ellene kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amikor nővel vagyok elég hamar elmegyek (korai magömlésem van)...fél perc se.:c viszont, ha magamnak csinálom van, hogy 15 perc is..Mit lehetne csinálni?? Most lett barátnőm és félek vele lefeküdni ez miatt. olvastam valami pc izmokról azok mennyire válnak be? van valami más is? a gyógyszert kerülném. előre is köszönöm.

2013. nov. 7. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
De mindig, minden alkalommal ilyen gyorsan...? Mert nekem volt egy barátom aki 2hónapig kb 3 perc alatt elment( vagy kevesebb). Meg is ijedtem, hogy ennyi lesz a szexuális életünk?! De aztán ez elmúlt, gondolom attól volt, hogy régen volt előttem lánnyal. Utána teljesen beállt a normálisra.
2013. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pc izomnak ehhez semmi köze,rossz irányban tapogatódzol .

Ennek az izomnak teljesen más szerepe van a nemi életben .

2013. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Randi előtt maszturbálni kell, apáink is ezt tették :)))

2. Esetleg a lánnyal is törekedni kellene a több felvonásos együttlétre, ha már el jutottatok odáig. Addig meg... ez van.


A fiatalkorban ez nem korai magömlés (általában) hanem teljesen normális dolog.

2013. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előfordul bizony.De ne izgulj, nincs és nem is kell rá gyógyszer. Javaslom hogy pár hónapig játszátok azt hogy miután levetkőztetek az ágyban verd ki a farkad, hogy látja a lány is. ne félj tetszeni fog neki. Ne siess, de ne is húzd el. És ne pő csinálja neked, hanem te verd ki. (pl. ne is nyálazd a farkad, csak húzogasd, ettől utána nagyobbnak tűnik majd...:-) )

Utánna foglalkozz a lánnyal, nyald ki úgy istenigazából, és addigra megjön a kedved megint és akkor szexeljetek.

Pár hónap után már nem fogod igényelni a szex előtti farokverést, és el sem fogsz élvezni hamarabb mint szeretnéd.

Ennyi az egész.

2014. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!