Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes vagyok.

Röviden egy kalandból lett a baba.

El akartam vetetni, de az apja hallani se akart róla így megtartottuk majd mikor arra a pontra jutottam hogy én nem maradok együtt vele, de már az abortusz sem volt eshetős ezért fel vetettem hogy adjuk örökbe legalább lesz egy normális családja szinten nem akart hallani róla! El hordott mindennek ilyenkor.

Most lett neki új barátnője és azt mondta nem akarja látni a gyereket sem csináljak vele amit akarok így már..

Kérdeztem mi ez a hirtelen átfordulása...

röviden ha nem leszek vele és nem együtt neveljük a gyereket akkor neki nem kell a baba!

Szerintetek így viselkedik egy férfi???

Annyira oda volt mindez ideaig a gyerekért jobban mint én... mikor megoldást akartam találni mindig leszidott...

Tudta nagyon jól hogy nem szeretem nem akarok vele együtt lenni de csomó ideig zaklatott utánna és most hogy elfogadta és lett új barátnője egyből nem kell neki a gyerek engem meg a nagy dz***rban hagyott...


Most kényszerből legyek vele egy ilyen emberrel mert csak akkor hajlandó foglalkozni a gyerekkel??

Ti mit tennétek a helyemben?


2018. dec. 19. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Annyira imadom, amikor ilyen lekezelo stilusban kioktatjak a kerdezot, mintha masok mindent tokeletesen csinalnanak. Annyira k.rv konnyu okoskodni kivulallokent. Inkabb segito valaszt kene adni, ahelyett hogy lehordjatok az embert. Ha nem tudsz valami kedveset mondani inkabb ne is mondj semmit...


Kedves kerdezo!

Ha ugy erzed, nem akarod felnevelni egyedul a babat, marpedig az irasodbol ez jott le, akkor szerintem add orokbe. De jol gondold at elotte, mert ez egy eletre szolo dontes, lehet hogy iszonyuan meg fogod banni. Fontos szempont az anyagiak is, illetve h lenne e segitseged (szulok?). Annak semmi ertelme h rossz korulmenyek koze keruljon a baba. A kedves pasira sztem ne szamits, ha olyanja lesz akkor akar majd foglalkozni a babaval, ha rossz passzban lesz akkor meg nem... legalabbis igy tunik. Lehet azzal teszed a legjobbat mindenkinek, ha tenyleg orokbe adod, foleg ja amugyis megfordult ez a fejedben. Legyen ez a te dontesed, ne foglalkozz vele h pl az apa mit akar, ha ennyire kiszamithatatlan.

2018. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az előttem író úgy látszik nem tudja értelmezni a szöveget!


"Kérdeztem mi ez a hirtelen átfordulása..."


Az apa akkor gondolom végig akarta a gyereket, csak most nem hogy lett egy barátnője.

Ha te nem akarod felnevelni kérdezd meg tőle, hogy felnevelné-e. Lehet most azt mondta hogy hallani sem akar róla, mert új barátnője lett, de később még 1 próbát megér.

Vagy ha anyagi körülményeid engedik, és megszeretted a babád, akkor neveld fel egyedül. Ez a te döntésed.

Akik itt azt mondják adjad örökbe fogalmuk sincs milyen nevelő szülőkkel felnevelkedni!

Én tudom!


Inkább a saját apámat vagy anyámat választottam volna még ha külön is vannak, nem mindenki kerül jó szülőkhöz.

2018. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 alfar78 válasza:

Kicsit zavaros a történet. Szóval az apa veled akart volna lenni ?

Te milyen megoldást akartál találni ?

Ha van új barátnője hogy tudnál most vele lenni ?

Hogy érted hogy kényszerből lennél vele?

2018. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

szia

de te sem vagy olyan szent mint ahogy gondolod

biztos te tehetsz arról is hogy így alakult a helyzet mert te dobtad ki az apját és nem tudod elviselni hogy ö akarja a gyereket te meg nem hagyod nem bírod őt elviselni ilyen ember ne mondja magát anyának mert nem az főleg ha örökbe is akarja adni egy utolsó k.v. vagy nem gondolsz se a gyerekre sem az apjára ha élni akarod az életedet had nevelje az apja

2018. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak sok mindenben igaza van!

Kizártnak tartom hogy az apa, csak így mindent felborítva otthagyná a gyereket amikor végig akarta!

2018. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Add örökbe!Írtad, illetve kérdezted hogy így viselkedik egy férfi?Kérdem én!Egy nő így viselkedik?Eleve kalandból lett a terhesség. Már ez sem normális. Aztán el akartad vetetni. Magyarúl Neked nem kell gyerek. Nem a férfit kell ilyenkor szapulni. A nők is nézzenek magukba, mit művelnek. Add örökbe. Talán szerető családra talál!Te egy tárgynak tekintenéd.
2018. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!