Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Terhes vagyok.

Röviden egy kalandból lett a baba.

El akartam vetetni, de az apja hallani se akart róla így megtartottuk majd mikor arra a pontra jutottam hogy én nem maradok együtt vele, de már az abortusz sem volt eshetős ezért fel vetettem hogy adjuk örökbe legalább lesz egy normális családja szinten nem akart hallani róla! El hordott mindennek ilyenkor.

Most lett neki új barátnője és azt mondta nem akarja látni a gyereket sem csináljak vele amit akarok így már..

Kérdeztem mi ez a hirtelen átfordulása...

röviden ha nem leszek vele és nem együtt neveljük a gyereket akkor neki nem kell a baba!

Szerintetek így viselkedik egy férfi???

Annyira oda volt mindez ideaig a gyerekért jobban mint én... mikor megoldást akartam találni mindig leszidott...

Tudta nagyon jól hogy nem szeretem nem akarok vele együtt lenni de csomó ideig zaklatott utánna és most hogy elfogadta és lett új barátnője egyből nem kell neki a gyerek engem meg a nagy dz***rban hagyott...


Most kényszerből legyek vele egy ilyen emberrel mert csak akkor hajlandó foglalkozni a gyerekkel??

Ti mit tennétek a helyemben?


2018. dec. 19. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig örökbeadhatod.
2018. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Eddig örökbe akartad adni. Mi változott?
2018. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Add örökbe.

Gondolom nem volt apasági nyilatkozat, így azt sem kell tudnia, mikor hol születik meg. A kórházban megmondod, ismeretlen az apa, és kész.

Lemondasz róla, örökbeadható lesz.

2018. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%

Szia!


Eddig végig akarta a gyereket, valami nem stimmelhet akkor nálatok, a terhességbe őt is bevontad? vagy kizártad teljesen még abból is?

Mert lehet az a baja, hogy érzelmileg nem kötődik hozzá, meg hozzád sem már.

Szerintem beszéljétek meg ezt, hogy legalább a babáról ne mondjon ő le.

Meg az hogy becsajozott nagyon nem szép dolog, pláne hogy terhes a barátnője. De ilyent is ok nélkül szerintem senki sem csinál.

Azért is lett ilyen mert lehet szeretett, és így akart továbblépni teljesen.

Ha örökbe adnád, egy életre megbánnád szerintem.

Probálj vele többet beszélni, a gyerekről és akkor lehet előjönnek legalább az apai érzései.

2018. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Miből vetted le egyébként azt, hogy nem akarja a babát?


"kényszerből legyek vele egy ilyen emberrel"


Hogyan lennél vele ha van barátnője??

Továbblépett.

Úgy nézki mintha ezt nem tudnád elfogadni, eléggé érthetetlen a dolog.

2018. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! A baba egy egyéjszakásból lett a leírás szerint. Semmi szerelemről vagy ilyesmiről nem volt szó. Apuka valószínűleg kötelességtudatból akarta eddig a babát, de meggondolta magát.

Anyuka is összevissza variálja a véleményét. Ez minden csak nem felelős gondolkodás. Mi van ha a gyerek 2 hónapos korában dönt úgy, hogy ja bocs, mégsem... Akkor mi lesz?

Eddig nem akarta a gyereket, most hogy apucinak új csaja van és nem lesi minden kívánságát így már nem ok a dolog? Csak ha ki van nyalva a fenék és kaparnak érte?

Ez a történet mindenről, csak nem éppen a gyerekről szól.

2018. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

A történetben nincs leírva, hogy egy éjszakás kalandból lett, lehet úgy voltak mint én a párommal.

Elvoltak, egy ideig, be csúszott a gyerek, aztán hirtelen nem tudták mi legyen. Szerintem akarták a gyereket, is meg nem is. Valószínűleg, nem ismerték ki eléggé egymást ez idő alatt, ha viszont ez állt fent mint pl nálunk, mi akartuk a gyereket végig, de a terhesség időszaka alatt jöttünk igazán össze.

Az hogy nála így alakult számomra felettébb érdekes.

Ha valaki elgondolkozik az abortuszon, aztán azt vissza vonja, akkor ott már döntött. Nincs ilyen, hogy egyszer ezt akarom, egyszer meg mást. Dönteni tudni kell.

Anyagiakkal hogy állsz? Csak mert így az sincs megoldva gondolom. Hirtelen szerintem több gondod lett mint eddig előtte volt. Mert addig legalább valaki figyelt rád, most meg egyedül a gyerekkel, hát nem tudom, nem lesz könnyű az biztos.

2018. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

??? Nem értem, ha ilyen szinuszgörbe pasival van dolgod, miért hiszed azt, hogy majd a gyerek miatt más lesz?

Tudhattad, hogy csak magadra számíthastz ebben az esetben! Mégis hány éves vagy? mert a leírtak alapján kb. 15-16 lehetsz!

2018. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van apasági nyilatkozat? Mert ha nincs, akkor bemész a kórházba, megszülöd , ott lemondasz róla apasági nyilatkozat nélkül ismeretlen apa lesz bejelölve.
2018. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6.

Ez szerintem sem a gyerekről szól már, ez látszik.

Az anyuka nem tudja eldönteni mit is akar a gyereke apjától.

Ha nem szerette a pasit akkor mért tartotta meg a gyereket? Senkit nem lehet rábeszélni valami olyanra amit nem akart volna. Ezen kéne elgondolkozni. Valami mégiscsak volt ott.

Várható volt hogy az apuka keres mást egy idő után.

és eleve nincs ilyen hogy valakivel kényszerből együtt kell lenni. Eddig együtt voltál vele, mert a gyereket is összetudtad hozni vele, az nem volt kényszer most hogy van a gyerek meg már úgy érzed egyből kényszer. Érdekes,

A kérdező a felelősségtől fél, kb egy nagy gyerek lehet, akinek lesz most még egy. Kíváncsi lennék miből fogja eltartani a babát, így hogy apuka lelépett.

Ha azt akarod hogy foglalkozzon a gyerekkel továbbra is akkor muszáj beszélned vele a gyerekről.

2018. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!