Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki terhessége...

Volt olyan, aki terhessége alatt gyakran tapasztalt halvány barnás folyást?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok.Szinte naponta tapasztalok halványbarna folyást, minimálisan. Orvos szerint nincs oka, minden rendben, progeszteront is szedem. Mégis aggódom.

2018. dec. 21. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosod azt mondja hogy nincs gond akkor probalj megnyugodni. Sokan fogjak azt irni, hogy igy kezdodott naluk a veteles, de ezzel csak meginkabb kiboritod maga, ami nagyon nem hianyzik ebben az allapotban.

En is barnaztam, olyan is volt mikor nem. Progreszteron szintem rendben volt megis elveteltem, mind a ket esetben es ez nem a barnazas miatt volt, nem az elojele volt. Egyik baratnom verzet rendesen hetekig es a babaja teljesen egeszseges.

2018. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy sajnos rosszat jelenthet a dolog, ezért aggódom. Volt nekem is sajnos 3 vetélésem, ezért az orvosok már nagyon figyelnek rám, remélem.

Hátha lesz vki, akinek pozitív tapasztalata van...

2018. dec. 21. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnalom, nekem eddig 4 volt es 2 kemiai. Teged kivizsgaltak? Nalunk nem talaltak semmit, egeszsegesek vagyunk, de megsem jon ossze a baba 😔

Teged kivizsgaltak?

1es voltam

2018. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és semmi gond nem lett belőle. Ne aggódj miatta.
2018. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztaltam extra halványat(inkább narancssàrgás/sárgás volt), a doki azt mondta, hogy a sárgatest hormontól lehet,amit szedtem a pecsételős vérzésre.

Azt mondta teljesen normális.:)

Azóta is minden ok.

17hkm

2018. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj,de jó köszönöm a megnyugtató válaszokat. Én is szedem a sárgatest hormont. Nagyon bizakodom, sosem voltam ilyen rosszul egyik terhességnél sem, hátha ez jó jel.

Mi is voltunk vizsgálatokon, nálunk is mindent rendben találtak, megfogan azonnal, csak aztán mindig történik vmi, amiért nem maradtak eddig velünk 😒

2018. dec. 21. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem minimálisan fordult elő kétszer az első trimeszterben, mind a kétszer azt mondták, hogy emeljek a progeszteron adagon. Így is tettem, és teljesen rendben vagyunk! Jelenleg 19 hetesen. És több barnázás nem volt azóta...Ja és először több, mint egy héttel a barnázás után szólt az orvosom, hogy emelni kéne, mégsem lett baj, hogy nem azonnal tettem meg... Úgyhogy kitartás, talán az emelés még rásegít a dologra, talán nem számít, de ha szeded a progeszteront az csak jó!
2018. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!