Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korházban végzett terhességi...

Korházban végzett terhességi tesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Amit a korházban végeznek (pisivel) terhességi teszt az hány héttől mutatja ki a terhességet?

Mikor érdemes csináltatni?


2018. dec. 22. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kórházban inkább vérből végeznek. Gyorsan megvan az eredmény, kisebb hormonszint változást is kimutat, és megbízhatóbb. Amint a szervezeted érzékeli a terhességet, a véredből kimutatható.
2018. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kórházban vérből nézik a hcg szintet, mert a vizeletből bizonytalan eredményt tud adni.
2018. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aham ertem...csak azert mert nekem kertek vizsgalatot (ha terhes lettem volna akkor ...akkor 3hetes ha lehet azt mondani hogy az mar terhesseg).es negativ lett az eredmeny. Vizelettel kertek.
2018. dec. 22. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem csinálták bent pisi tesztet és negatív lett pedig pozitiv clear blue val mentem be. így adtak kettőt amit itthon kellett meg csinálnom azok meg pozitívak voltak és nem halvány így nem tudom ott miért volt negatív.
2018. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
érdekes igen , sokat olvazsgattam utánna, eggyesek szerint a korházi még majdnem aztsem tudja amit a gyogyszertári, mások véleménye szerint meg megbizható, nem tudom mi az igazság ,de legjobb lett volna ha vérvételre küldenek el, mert nem sima hasfájással mentem nőgyogyászhoz, de ugy látszik ha eredményt akar az ember saját magának kell beutalot könyörögnie :) ...
2018. dec. 22. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát 3 hetes terhességet nem csoda ha nem mutat ki egy vizelet teszt. Még vérből se sok eséllyel derülne ki.
2018. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :)
2018. dec. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!