Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki terhességi magasvé...

Volt valaki terhességi magasvérnyomással kórházban? Meddig kellett maradnia?

Figyelt kérdés
Szedem 6 óránként a dopegitet,de lemegy tőle 90/60-ra a vérnyomásom. Ez normális?
2018. nov. 4. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én épp nem rég jöttem ki a kórházból. 5 napig tartottak bent.


Szerintem a 90/60 nagyon alacsony. De miért nem a nővéreket, orvosokat kérdezed, hogy nem lesz-e ebből baj?

2018. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán foglalkoznak vele. Orvost csak reggel láttam,a nővérek meg azt mondták,hogy akkor a következőt hagyjam ki.
2018. nov. 4. 19:29
 3/6 anonim válasza:
Az utolsó hónapot kórházban töltöttem. Mondjuk nekem gyógyszerrel volt 120/90. Kérdezd meg az orvosod!
2018. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok, nekem is amúgy gyógyszerrel 120/90 körüli az érték. De ahhoz képest, hogy 160/105-el érkeztem a kórházba.. az már egész baráti. A következő viziten kérdezz rá. Én amúgy állandóan nyaggattam a nővéreket a kérdéseimmel. Nem hagytam magam lerázni. Szóval hála nekik tudom, hogy napok mire a gyógyszer beállítja a vérnyomást.


De biztos, hogy neked egyáltalán szükséged van rá? Milyen vérnyomással kerültél be?

2018. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
166/100-zal,de nem mindig volt magas,valamikor csak 135 szokott lenni.
2018. nov. 4. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Dopegyt mellett volt 155/100 volt a terhesseg vége felé.. És semmit nem éreztem,teljesen jól volt a fiam is. Mehlepenyem végig 1es volt. A kiírt nap után 1 nappal csaszaroztak a vérnyomásom miatt (170 fölé ment),amiből toxemia lett. Ez nem törvényszerű,ne aggódj. A 90/60 az alacsony. Kérdezz a noverektol,orvosoktól.
2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!