Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocak mérete nem függ, a...

A pocak mérete nem függ, a magzatviz mennyiségétől és baba nagyságától, súlyától, kismama hizásától?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem másokkal összehasonlítva nem, de saját magadhoz képest igen.

Nekem nègy gyerekem született elég eltérő súkyskálán (2850-4090g között), éy a hssam mérete ennek megfelelően változott is.

A magzatvíz mennyisége inkább csak a hasam feszessègében mutatkozott meg, nem a méretében.

2018. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
De igen, függ tőlük és még sokminden mástól is függ.
2018. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a hízástól nem, de a baba méretétől és a magzatvíztől igen.

Mindhárom terhességemmel hatalmas hasam volt,mindhárom baba 4,5kg körüli volt, viszont a hízásom 22,15,6 kg.

2018. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem függ tőlük. De a genetikától is. Nekem két terhességem volt, mindkettő babám 4 kg feletti volt. Mindegyiknél 6 kg-ot híztam, ami inkább fogyás, mert -9 lement 3 nap alatt a kórházban a szülés után. A hasam mindkét esetben akkora volt, hogy már 6 hónaposan mindenki azt hitte hogy már a végét járom. Amúgy normál testalkatú vagyok, 165/65. Ja és függ attól, hogy a lepény hol tapadt meg.
2018. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!