Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a programotok szilveszterko...

Mi a programotok szilveszterkor várandósan?

Figyelt kérdés
Eddig mindig bulizni mentünk, arra gondoltam veszek pezsgőt, gyerekpezsgőt és társasozunk, filmezünk. De lehet a férjem menne bulizni.... A ti párotok megy nelkuletek szilveszterezni?...
2018. dec. 23. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk pár barátunk jön, főzünk, társasozunk, beszélgetünk, éjfélkor meg kimegyünk az utcabálra.
2018. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Az utolsó szilveszteri bulink 10 éve volt (akkor fogant a fiúnk :D ). Az első pár évben, míg kicsi volt, 9 körül már aludtunk. Olyan 4-5 éves korától amíg bírtunk: tvztünk, kártyáztunk, társasoztunk, beszélgettünk, boros kóla, pezsi. Aztán mikor 7 éves volt, akkor már a kicsi lányom miatt aludtam (én, a többiek virrasztottak, amíg bírtak). Tavaly ha jól emlékszem a kicsi kidőlt 10 körül, a fiam kb. 1ig bírta. Idén a 3.at várom, de most "bulizunk", ameddig bírjuk, de itthon. Talán jönnek sógorék is 3 gyerekkel, de még nem biztos.

Az én férjem nem az az eljárós, bulizós fajta, úgyhogy őt ha zavarnám, sem menne... :)

2018. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk már van egy kislányunk, mióta ő van, itthon maradunk, filmezünk, szendvics, nasi, gyerekpezsgő. Amikor vele terhes voltam, én elküldtem utoljára a férjemet bulizni. 11 hetes voltam, hányingerem volt meg minden bajom, én is úgy éreztem, hogy szenvednék inkább magamban, ő érezze jól magát, úgyis az az utolsó szilveszter, ami kimenős lehet. Most 37 hetes leszek már a kisfiunkkal, ugyanaz a program, ami eddig, film, szendvics, gyerekpezsi, miután a nagylány lefeküdt.
2018. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én 3 éve Szilveszterkor 36 hetes terhes voltam, akkor mentünk házibuliba mint máskor, engem ez semmiben nem befolyásolt. Utóbbi két Szilvesztert itthon töltöttük, ettünk ittunk és 1 körül mentünk aludni (a kislányunk nyilván jóval elöbb). Most fogunk megint újra elöször bulizni menni, a közel 3 évesünkre meg a nagyi fog vigyázni.
2018. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor sem buliztunk, amikor csak ketten voltunk, jobban szeretünk ketten minőségi időt együtt tölteni. Mióta megszületett az első lányunk, csakannyi változott, hogy egyre gyorsabban fogy a virsli és egyre több bábu kell a társasokhkz. 😊
2018. dec. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Amióta terhes vagyok örülök ha 10-ig fent tudok maradni, úgyhogy vagy itthon maradunk és a párom éjfélkor majd felkelt vagy elmegyünk rokonokhoz ahol ki tudok dőlni és majd ott kelt fel a párom 🙂
2018. dec. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy megy a férjem, örül, hogy nem kell mennie :)

Délelőtt szerintem kicsit takarítjuk az új házunk (január 5 költözünk be) , este pedig film és kaja kettesben.

Ez a program :)


33 hkm

2018. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az én párom lehet,hogy megy a haverjaival kicsit beszélgetni 😀

én addig a 2 és fél éves fiunkkal(+26hetes pocaklakóval) mamáéknál leszünk

engem nem zavar,ha menni akar...menjen, de másnap nincs szenvedés 😂

2018. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátokhoz megyünk barbecue partyra. Lesznek gyerekek is, most először visszük a kislányom is. Márciusban lesz 3 éves, márciusi lesz a kisöcsi is. Eddig minden évben anyumék vigyáztak rá, de idén szerintem kibírja éjfélig gyerektársaságban. Engem nem akadályoz sem a terhesség, sem a kislányom.
2018. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házibuli. Férjem iszik,én vezetek.Én amúgy se iszok soha.
2018. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!