Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok,...

Pár hetes terhes vagyok, Szilveszterkor ihatok 1-2 pohár pezsgőt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 10:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Mindig lehurrognak,de azt mondom nem.Az alkohol a magzatnak méreg.
2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne, sőt kötelező is. Nem is pohár, hanem üveg. Aki terhes az ne igyon, nem hiszem hogy olyan nehéz megállni.
2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Az első hetek a legveszélyesebbek, én semmiképpen nem kockáztatnék, mert nem éri meg. Ha beéred egy hülyegyerekkel, akkor igyál.
2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Okszi. Gondoltam hogy ilyen válaszokat fogok kapni .

Egyáltalán nem fog nehezemre esni hogy ne igyak , csak mondom megkérdezem biztos ami biztos . (mert tudom előre hogy erőltetni fogják az ismerőseim )

2012. dec. 30. 11:00
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy pohár pezsgőtől nem lesz semmi baja a gyereknek..., pedig én azt mondom nagyon kell vigyázni a magzatra. Egy pohárkával nyugodtan megihatsz. Szerintem.
2012. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%

2 pohár pezsgő nem fog megártani.Ugy csináld,hogy csak kortyokat iszol,és soha nem iszod ki a poharad,mert akkor újratöltik.És egyél.

Később haskeményedés ellen az orvos egy pohár vörösbort szokott rendelni.

Töményet ne igyál!!!

2012. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
17%
Én is megittam az esküvőmön egy felest. 7 hetes voltam akkor. A végén, mivel itt volt anyósom, nehezen viseltem nem is egy felest húztam le. Semmi baja nem lett a gyereknek.
2012. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Méreg igen a magzatnak, ha valaki vedeli a piát, de könyörgöm egy kis pohár pezsgőről van szó. Én annak idején az orvosomat kérdeztem, azt mondta nem ezen múlik a dolog. Egy-egy pohár valamit nyugodtan megihatok, persze nem napi szinten. Orvos mondta!!!
2012. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy én nem bírom jól a piát, de 2 pohár pezsgőtől én szabályosan becsípek. Fél deci vörösbor még talán-talán, én mindkét terhességem alatt megengedtem magamnak ennyit karácsonykor, de pezsgőt szerintem ne. Igyál alkoholmenteset, ugyanaz a hangulata, és még lelkifurdalásod sem lesz tőle.
2012. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem kockáztatok , veszek gyerekpezsgőt , azok is fincsik . :)

A hangulat ital nélkül is jó lesz , itthon leszünk , füstös helyre nem megyünk , társasozás,beszélgetés ... jól fog alkohol nélkül is eltellni .

Köszi a válaszokat . De úgy döntöttem nem ér annyit az egész , nem fogok inni !

Boldog Új Évet Nektek ! :)

2012. dec. 30. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!