Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreket várok és nagyon sokat...

Ikreket várok és nagyon sokat fáj a hasam.15 hét 3 napos vagyok. Lehetséges hogy már mozognak és én így érzem? (nem voltam még terhes, ez az első terhessegem.

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Állítólag ikreknél gyorsabban nő a méh, és a méhszalagok nyúlása fájdalmas tud lenni. Szedj magnéziumot!
2018. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, a mozgásuk az mozgás, nem különbözik az egyes terhesség magzatmozgásától. Az nem biztos, hogy jó, ha sokat fáj a hasad, nézesd meg magad. (A húzódás, feszülés nem baj, azt a nyúló méhszalagok okozzák, normális. A menstruáció-szerű alhasi görcs lehet probléma, de az meg vagy-vagy kategória,ezért jobb, ha lát orvos.) Az ikreimmel csak az utolsó hetekben voltak mensis görcsök, akkor már nem volt baj, jósló fájások voltak.
2018. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magne B6 ot szedek napi 2-t. Terhes vitaminkent pedig a femibiont.

Nem úgy fáj a hasam vagyis nem ott mint a menzesznel.

2018. dec. 29. 16:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Jövő héten csütörtökön megyek orvoshoz Pécsre kell járnom két hete Dr Molnár Gáborhoz. Még nem voltam nála ez lesz az első alkalom.
2018. dec. 29. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ikres témához nem tudok hohozzászólni, de szedhetsz valamivel több magnéziumot, ha fáj a hasad, nekem az orvos azt mondta kb. nyolc óra alatt ürül ki a szervezetből, így nekem mikor hozzá kerültem napi három-négy szemet javasolt, csak én magnerotot szedek.
2018. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
En is ikreket varok, en 12 hetes vagyok es nekem is sokat fajdigal a hasam, legtobbszor kesszuras szeruen de neha mensire hasonlit. De ez teljesen normalis, foleg h a mehnek gyorsabban kell nonie, mint szingularis terhesseg eseten. En magnerotot szedek napi 2x2-t, reggel es este, de ha napkozben szurkal a hasam beveszek 1et az esti adagbol es elmulik
2018. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindesetre elmondom majd a dokinak. Remélem minden rendben van a babájkal.
2018. dec. 29. 17:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt már valaki Pécsen Molnár dokinál?
2018. dec. 29. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
6# és kérdező hogy vagytok,az ikrekkel?
2022. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!