Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon görcsölök, és erős...

Nagyon görcsölök, és erős menstruációm van, ugye ez nem a vetélésem kezdete?

Figyelt kérdés

Párommal közel egy hónapja együtt voltunk, és már egy ideje próbálkozunk , hogy babánk legyen. Egy hete teszteltem, a teszt pozitív volt. Pontosan tegnap kellett megjönnie , meg is jött, de a vérzésem igen erőteljes volt, és nagyobb vér darabok jöttek.

Eléggé megijedtem, mert a vérzésem közben erősen görcsöltem.

Kérlek segítsetek, egy hét múlva kaptam csak időpontot nőgyógyászhoz, és nagyon meg vagyok remulve.



2018. dec. 29. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak bosszantani, de 4 hetes terhességnél (utolsó menstruációdtól kell számolni) se magzat, se méhlepény nincs, holyagcsira van, ami egy halom sejt és abból alakul ki később az embrió, értem, hogy csalódott vagy, de szerintem ezt túlzás vetélésnek felfogni.
2018. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetélés. Kémiai terhességed lehetett. Ha időben megjött, és nemcsak szellemcsíkot hallucináltál pozinak, akkor valami elindult, de nem sikerült. Ennyi.
2018. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy erre orvos ilyent mondott :(
2018. dec. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vetélès, max. kémiai terhessèg, ahol még embrió sem volt. Csak max sejtcsomók. Talàn vmi elindult, de megszakadt. Szàmtalan ilyen van! Emiatt ne keseredj el!
2018. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezek szerint elég csapnivaló orvosok vannak az ügyeleten.

Köszönöm szépen a válaszokat, most tényleg nem tudom hogy megköszönni, nagyon megnyugtattatok, és feldobtatok. Következőre reméljük összejön! :)

2018. dec. 30. 08:46
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs miért szomorkodni,mivel nem voltál terhes!
2018. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!