Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt inhüvelygyulla...

Terhesség alatt inhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
37.hétben járok,most már napok óta arra ébredek reggel,hogy zsibbad mindkét kezem,fájnak az izületeim és a bal csuklómban inhüvelygyulladásom van.Volt másnak is ilyen?Ugye a szülés után elmúlik,mert örjítő ez a fájdalom.Gyógyszert,krémet nem merek használni amíg terhes vagyok.
2018. dec. 29. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
En még csak a 7.hetben vagyok,de Nekem is pont most volt inhuvelygyulladasom,karácsonykor a sürgősségin kötöttem ki...reggel így keltem hogy nem bírom mozgatni a kezem csuklótól, aztán estére annyira durvára fájt, hogy potyogtak a könnyeim,és ott tartottam hogy vágják le azonnal a kezem,mert ezt én nem birom.2x szültem,de esküszöm ez a fájdalom durvább volt.. így bementem egyedül taxival a sürgősségire,apa itthon a 2gyerekkel.6!!orat ültem ott ,mire bekerültem.ejjel 2re ertem haza.Mar a székről majdnem lefordultam úgy fájt.Es végülis a semmiért ültem ott ennyit,mert a rontgenbe nem egyeztem bele,injekciot nem kaphattam,azt mondta a doki,begipszelik, mondom engem az se érdekel, csak ne fájjon.Aztan mire bekerültem a másik dokihoz,aki gipszelte volna,ő azt mondta nem gipszeli be,mert akkor jegelni se,semmit nem tudok...úgyhogy a végén csak befaslizta.felfele kellett tartanom végig, így "aludtam".Másnapra már elviselhetőbb volt,azutáni nap megjobb,mára meg szinte tökéletes.A háziorvoshoz elmentem azért karácsony után,ő irt fel nekem egy ilyen gyógynövényes krémet amit ott a gyógyszertárba készítenek, többféle gyógynövényből, terhesség alatt is lehet,ezzel kenhetem, meg ha bármikor lenne ilyen jellegű probléma, ezt lehet használni rá.RCP reuma kenőcs, ez van a dobozán ha segít.
2018. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!