Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik hasforma regenerálódik...

Melyik hasforma regenerálódik gyorsabban, a gömbölyűbb vagy a csúcsosabb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a hasformától függ. :) Hiszen az, hogy gömbölyű vagy csúcsos, az attól függ, hogy a méhlepény és a baba hol/hogyan helyezkedik el. Márpedig mindkét hasforma esetében ezek a szüléssel ugyanúgy távoznak. :)
2008. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. A hasforma attól is függ, hogy szélesebb a csípőcsontod, medencéd, mennyire bír "elnyúlni" benne a babód. Szerintem inkább attól függ, milyen állapotban vannak a hasi kötőszöveteid. Ha edzettél előtte hasra, nyilván szerencsésebb vagy, mint pl én, aki világ életében lusta és puhahasú voltam...:-DD
2008. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááát... én se büszkélkedhetek fiittness életmóddal:))
2008. nov. 7. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


18 hetes vagyok a hasam még haggyán, de a mellemen már látom, hogy itt bizony gondok lesznek. Hiába kenegetem én bármivel és gondolom a hasam is hasonlóképpen fog kinézni, pláne így hogy az utóbbi két hétben jó nagyot nőtt:-) De ez van én még ennek is örülök, ne foglalkozz vele úgysem tudunk tenni ellene:-)) /én sem voltam egy nagy tornász/

2008. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!