Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegi szuleszetrol...

Zalaegerszegi szuleszetrol kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

nagyon szerettuk volna, ha magankorhazban szulhetnem a babankat, de sajnos eleg magy a sansz a koraszulesre(ikerterhesseg), es mivel a babak egeszsege a legfontosabb, ezert egy PIC korhazat akarunk valasztani. A zalaegerszegire esett a valasztasunk. Probalom atallitani az agyamat a csaladi szobarol, barmikori latogatofogadasrol, sajat furdorol, gyogytornaszrol es a dr.rose egyeb kenyelmerol az allami korhazak velejarojara... de nehany dolgot annyira nehezen emesztek meg... tenyleg nincs aranyora?(ha nem szukseges inkubator persze), tenyleg nem johet be a ferjem hozzam a szobaba barmikor? Tenyleg nincs gyogytornasz a csaszar utani felkeleshez? Hany masik anyukaval kell egy szobaba lenni? Stbstb...

Minden tapasztalat erdekel

Koszonom



2019. jan. 1. 15:05
 1/1 anonim válasza:

Áprilisban szültem a kórházban császárral. A baba születése után egyből az apa mellkasára került, míg engem összevarrtak. Az őrzőben pedig megvolt az aranyóra velem is, felöltöztetve a mellkasomra tették a babát és szopizhatott is.

A szobákba nem jöhet be látogató, a babákat a folyosó végére lehet csak kitolni kiskocsiban és üveg választ el a látogatótértől. Oda amúgy te bármikor kimehetsz.

Felkelésnél nekem egy nagyon kedves nővér segített az éjszaka közepén. Sajnos nem mind ilyen... De másnap már jött gyógytornász is és mutatott tornagyakorlatokat. A babát amúgy szülés másnapján kaptam meg, de nem is baj, addigra tudtam úgy-ahogy mozogni. Innentől én láttam el, csak a vizsgálatok idejére vitték el.

Én ötágyas szobában voltam, ami amúgy nem volt zavaró, a babák csendben voltak. Sokkal rosszabb volt, hogy bevilágított a lámpa éjszaka a szomszédból. (Csecsemősök vannak ott és nincs függöny). De ez nem a koraszülött részleg volt, biztos ír olyan is, aki ott volt. Addig is jó babavárást!

2019. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!