Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy elírták az...

Létezik, hogy elírták az ultrahangos papírt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ikrekkel vagyok terhes, ma volt a 18. heti kötelező ultrahang. Minden rendben van a babákkal, kornak megfelelő méretűek, semmilyen elváltozás. Többször is mondta a doki, hogy minden okés velük.


Itthon olvastam át csak a papírt részletesen, és abban az áll, hogy egy magzat életjelenséget mutat, a szivhang 140/min. Ennek ellenére a másikat is nézegette, méregette. Létezik, hogy az asszisztens elírta?



2019. jan. 2. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elírta, hanem valószínűleg sablonból dolgoznak és csak a szükséges dolgokat írják át. Efelett elsiklottak, ezért úgy maradt.
2019. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy van nalunk ugy van hogy az asszisztensnek a gepen mar a roviditesek stb ami fontos mar be van gepelve es melleirja az eredmenyeimet, nem vettek eszre hogy ottmaradt es ezert maradt a papirodon.
2019. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyezett 100%-ban az A és B baba ultrahang lelete a 20. heti UH-n. Emlékszem, hogy az egyiknél valamelyik adat fel volt tüntetve, a másiknál nem. (Talán a kalkulált magzati kor, vagy a neme, nem emlékszem.) Nem biztos, hogy ottfelejtett adat, simán lehet, hogy nálad egyszerűen csak az egyik babánál mért rá a frekvenciára.
2019. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ist a válaszaitokat! Még ma fel is hívtam, és ő is mondta, hogy egyszerűen adminisztrációs hiba, nem lett korrigálva két babára, ennek ellenére mindkettőt ugyanolyan szépen rendben van. :)
2019. jan. 3. 00:15
 5/5 A kérdező kommentje:
*szépen
2019. jan. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!