Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamákon nehezebb...

Túlsúlyos kismamákon nehezebb ultrahangos vizsgálatot végezni? Így is látni fogják a lényeget a 12. héten vagy akkor hüvelyi uh lesz?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan hu,de kövér,de az előző leletemre azt írták,h elhízás miatt nem tudtak rendesen megvizsgálni. Meglepett,mert az orvos nem is mondta.
2018. jún. 25. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Megeshet, hogy hüvelyi uh lesz (ez nagyban függ attól is, hogy mennyire őskövület az uh gép), nem katasztrófa. :) Fő, hogy lássák a picit és minden rendben legyen.
2018. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
En elegge tulsulyos vagyok sajna:( de nem okozott problemat:) szinte tokeletes terhesseg. Radasul iker. :)
2018. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Sógornőmnél rá is írták a leltre, hogy 'a vizsgálat eredménye vastag hasfal miatt korlátozott értékű'.
2018. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
120 kilós voltam az elsőnél, sosem volt hüvelyi uh, már a 8. héten is gyönyörű képet adott a hasi. 😊
2018. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a súlyodtol függ,hogy a babát látják vagy nem látják.kérdező nálad látni fogják ha az uh gép nem ősküvület
2018. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt régi gép van, én 85 kg-val estem teherbe több terhességnél is csak hüvelyivel látott a doki rendesen a 12. héten. Szerintem ez mástól is függ, mert én izmos is vagyok, nem csak zsíros , vagy nem tudom hogy mondjam, boxoltam 5 évig, van hasizom rendesen, de van rajta háj is :D vastag vagyok :D 31.héten vagyok, nem híztam még semmit, előzőknél fogytam is , de sosem szép tiszta a felvétel, még a 4d-s is szebb másoknak én látom :D
2020. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!