Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Szerintetek ez normális?

2 napja jobban érzem a Babám mozgásàt, mint eddig, aktívabb a szokásosnál, nem egész nap, de este órákon keresztül érzem. Tudom az a jó, ha mozog. Csak nálam ennyi szokatlan. Más is volt így vele? 38+5 hetes vagyok.

Köszönöm előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: normális, mozgás, magzat

jan. 3. 00:29  Privát üzenet  

A válaszok
Persze termeszetesen normalis es ugy a jo. Nem lehet hogy lassan mar elkezdett helyezkedni? Nalam igy volt nehany honapja mielott szultem, hogy elkezdett helyezkedni es atfordult aztan mar jott is ki hamarosan :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 3. 01:02 Privát üzenet

Az az igazság, hogy ha valóban extrém mozgékony lett a baba az eddigiekhez képest, az lehet teljesen normális (mit ettél előtte, stb.), de utalhat arra is, hogy valamiért nem érzi jól magát. Nekem legalábbis azt mondta az orvosom, hogy bármilyen irányú szokatlan változást a mozgásban jelezzek neki, és nézzünk utána.

Ha nyugtalan vagy, rossz előérzeted van, és tőle teljesen szokatlan dolgokat csinál a babád, inkább jelezd az orvosnak, abból biztosan nem lesz baj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 3. 06:18 Privát üzenet
Nekem is nagyon mozgott etájt, 4-szeresen volt a nyaka körül a köldökzsinór mikor megszületett 😕

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 3. 08:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Holnap megyek orvoshoz, akkor fogom neki mondani. Elég nyugis volt eddig. Tulajdonképpen este érzem leginkább, ahogy leírtam. De nem megszokott, hogy ennyire. Gondoltam rá, mivel már erősebb és nagyobb, ezért a mozgásait jobban érzem. Rossz előérzetem nincs, inkább csak magamba beszélem az aggódást. Viszont szívhangfigyelővel nézem, és az hála Istennek teljesen normális ❤️

Jesszus! Az az ultrahangon látszódna, ha a nyakán van a köldökzsinór?

# 4/5Időpont jan. 3. 09:07 Privát üzenet
Nem. Szülés előtt 4 órával volt uh és semmi nem látszott

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 12. 13:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ha 2 napig a tampon teljesen véres utána 2-3napig eppenhogy az?
Normális, hogy megváltozik a hüvelyflóra terhesség alatt? Olyannyira, hogy a folyás kicsípi a combhajlatot? Vagy mitől lehet?
14hetes terhes vagyok. Eddig hatalmas volt a pocakom estére, annyira puffadtam. Mára viszont azt vettem észre hogy elmúlt a puffadás. Ez jelezhet bajt, vagy normális? Nincs...
11+5 napos terhesen lehet normalis, hogy faj a derekam?
Az normàlis hogy a 8. hèten csak èjszaka fàj a mellem, napközben nem annyira èrzem csak nyomàsra? A hasszurkàlàs is màs mint, ezelött, inkàbb olyan hùzó èrzès. Valakinek hasonlò tapasztalata?
Petefészek szurkálás normális terheség elején?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!