Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2 napja jobban érzem a Babám mozgásàt, mint eddig, aktívabb a szokásosnál, nem egész nap, de este órákon keresztül érzem. Tudom az a jó, ha mozog. Csak nálam ennyi szokatlan. Más is volt így vele? 38+5 hetes vagyok.

Köszönöm előre is!



2019. jan. 3. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze termeszetesen normalis es ugy a jo. Nem lehet hogy lassan mar elkezdett helyezkedni? Nalam igy volt nehany honapja mielott szultem, hogy elkezdett helyezkedni es atfordult aztan mar jott is ki hamarosan :)
2019. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy ha valóban extrém mozgékony lett a baba az eddigiekhez képest, az lehet teljesen normális (mit ettél előtte, stb.), de utalhat arra is, hogy valamiért nem érzi jól magát. Nekem legalábbis azt mondta az orvosom, hogy bármilyen irányú szokatlan változást a mozgásban jelezzek neki, és nézzünk utána.


Ha nyugtalan vagy, rossz előérzeted van, és tőle teljesen szokatlan dolgokat csinál a babád, inkább jelezd az orvosnak, abból biztosan nem lesz baj.

2019. jan. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon mozgott etájt, 4-szeresen volt a nyaka körül a köldökzsinór mikor megszületett 😕
2019. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Holnap megyek orvoshoz, akkor fogom neki mondani. Elég nyugis volt eddig. Tulajdonképpen este érzem leginkább, ahogy leírtam. De nem megszokott, hogy ennyire. Gondoltam rá, mivel már erősebb és nagyobb, ezért a mozgásait jobban érzem. Rossz előérzetem nincs, inkább csak magamba beszélem az aggódást. Viszont szívhangfigyelővel nézem, és az hála Istennek teljesen normális ❤️

Jesszus! Az az ultrahangon látszódna, ha a nyakán van a köldökzsinór?

2019. jan. 3. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szülés előtt 4 órával volt uh és semmi nem látszott
2019. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!