Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 napos terhesen lehet...

11+5 napos terhesen lehet normalis, hogy faj a derekam?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Sosem normális. Nem terhesen is fájhat valakinek a dereka mozgásszervi okokból (becsípődés, izomgörcs...), mert rosszul aludt, sokat ült, állt... stb. vagy van valami alap problémája, amit előhozott egy rossz mozdulat. A megváltozott hormonoktól egyébként kilazulnak az ízületek, úgyhogy ilyesmi is okozhatja mondjuk egy szimpla rossz tartásból adódóan, hogy most jött elő.

Vagy lehet felfázás vagy sugározhat menzesz-szerű fájdalom is derékba (te érzed, hogy ilyesmi-e) - ezek nem jelentenek jót a terhességre nézve, és minél hamarabb orvos.

2018. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem végig fájt a derekam kb. 14.hétig, és a világon semmi bajunk nem volt és nem is lett...

Úgyhogy cáfolnám, amit az előző írt. Simán lehet normális, nekem az volt.

2018. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felfazasra en is gondoltam, de nem csip ha pisilek... abban bizom, amit tenirtal masodik valaszolo, hogy talan nem jelent gondot
2018. dec. 27. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma vagyok en is 11+5 napos :) es ma pl nekem is faj enyhen. Teljesen normalis. Nagy atalakulas zajlik odabent, nyulnak a szalagok, foleg elso terhessegnel ezt megerzi az ember. Azert az eros, hosszan tarto fajdalommal mindenkepp orvoshoz kell fordulni.
2018. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj kb azóta, mint neked. Eleve picit derékfájós voltam, s az ülőmunka se jó neki...
2018. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok és még mindig fáj.

Az elsővel is fájt, mikor nem voltam terhes, akkor csak mensi előtt fátjt 1-2 napig, meg a sok állástól.

2018. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!