Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák bemennétek ezzel...

Kismamák bemennétek ezzel ügyeletre?

Figyelt kérdés

A lábam belső oldalán van egy területnyi piros folt.Kb.1cm széles, 3-4 cm hosszú.

Nem tudom,hogy beütöttem-e vagy trombózis?

Ha megyek fáj:(

Más nem látszik rajta.

De most ezzel menjek ügyeletre.Nincs is hirtelen senki akihez lepasszoljam a kicsiket.

Vagy ha nem múlik reggel házi orvos?


2010. jún. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szia én korházi vagyok, meg tudhatod hogy van e trombozisod,ugy hogy hátra feszited a térded felé a lábfejedet és ha iszonyat fáj a vádlid akkor gyanu van. aztán mérd meg hogy van e cm-ben különbség a két lábszárad és bokád közt és nem e vizesedik jobban a lábad mint a másik, majd irj hogy mi van..
2010. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,hogy írtál.

Méretileg nincs különbség.

Nem dagadt.Ha hátra feszítem sem fáj, semmit nem érzek.

Hát remélem csak ütés lesz.

2010. jún. 28. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden esetre ha reggelre rosszabb lesz, akkor megmutatom házi orvosnak.
2010. jún. 28. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
mutasd meg ha nem mulik el, de éjjelre borogasd be vizes ruhával és tekerd körbe egy szársazzal, vagyis dunsztold be, de alá kenj valami puha krémet, gyulladáscsökkentöt, vagy ecetes ruhával, meglátod jo lesz,. irj majd mit mondott a dokid.
2010. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 37.héten bementem az ügyeletre, hogy foltosodik a lábam meg a hasam, mire hülyének nézett a háziorvos és hazaküldött, hogy testápolózzam, meg nehogy megmagyarázzam neki, hogy ez most jött ki. Nem semmi megaláztatás volt.

Két nap múlva sürgősségivel császároztak, mivel kiderült, hogy súlyos preeclampsiás lettem és órák választottak el mindkettőnket az életbenmaradástól.

Én egy valamit tudok csak tanácsolni. Ne az ügyeletre menj, hanem inkább be a kórházba, soha nem lehet tudni, inkább legyen egy felesleges utad, a gyerekekre meg csak tud valaki figyelni.

Nekem is a lábamon kezdődött, először olyan volt, mint valami kiütés és viszketett is.

Legkésőbb holnap reggel mindenképp menj szerintem, inkább tényleg ne legyen semmi baj.

Nem ijesztegetni akarlak, csak én már megjártam a hadak útját...

2010. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi,hogy írtatok.

Hát most reggel alig látszik valami.Preeclampsia csak nem:(tegnap látott védőnő, tegnap előtt nőgyógyász. A pisi negatív, a vérnyomásom alacsony, nem vizesedek:(

2010. jún. 29. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!