Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten milyen tüneteitek...

6. héten milyen tüneteitek voltak? Most 5+3 vagyok, és nagyon enyhe tüneteim vannak. UH-ra csak 1 hét múlva megyek. Lombik beültetés után vagyok 22 nappal.

Figyelt kérdés

#lombik #6.hét tünetek
2013. máj. 14. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, h fáj a melled és nagyobb lett és sokat alszol? :D Ezek pont jó tünetek :)
2013. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 4+6 vagyok, tehát nagyon korai a terhesség, csak a mellem fáj illetve sokat alszok. Semmi egyéb, de ilyen korán még szerintem nincs is semmi tünet :)
2013. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Enyhe mellfájdogálás, enyhe szédülés, és enyhe álmosság. Ezek vannak, hasam nincs felpuffadva, néha-néha érzem...
2013. máj. 14. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 8 hetesen kezdődtek a tüneteim. Addig semmi tünetem nem volt, nem pisiltem sokat, nem aludtam sokat, nem volt hányinger émelygés semmi nem volt.Most 13 hetes vagyok és olyan fáradt , hogy gyakran a boltig is alig bírok elmenni. Ne félj első babámmal volt minden tünetem amit csak akarsz már 3 hetesen, hányinger, éhség, fáradtság, levertség, hőhullámok stb. Na 5 hetesen el is ment az a babám. Szóval, nincs ezzel semmi gond, hogy nincs tüneted, majd lesz ne félj.
2013. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!
2013. máj. 14. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem derékfájás volt, 8 héttől meg szédülés
2013. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Az nekem nincs.

Kíváncsi vagyok még, kinek mi volt?

2013. máj. 15. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!