Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron keresek jó...

Székesfehérváron keresek jó nőgyógyászt! Tudnátok segiteni? A tobbi lent

Figyelt kérdés
17éves vagyok és egy sima rákszűréses kivizsgálásra szeretnék menni. Érdekelni hogy van-e itt olyan nő aki Dr. Bácskai Józsefhez jár. Kb mennyibe kerül egy ilyen kivizsgálas, ill ez hogy történik? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat. Mint az érezhető is eloszor megyek nogyogyaszhoz es nagyon felek ezert “felakarok” keszulni ha erre egyaltalan fellehet.

2019. jan. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesleges félned. Ha félsz és rágörcsölsz, akkor kicsit kellemetlen tud lenni a vizsgálat.

Ha szűz vagy, akkor jelezd a dokinak előtte. Kikérdez vizsgálat előtt, pl. a menstruációdról (hány napos, jár-e fájdalommal stb.), élsz-e szexuális életet, panaszod van-e stb.

Utána elküld a vetkőzőbe, ahol alulról teljesen le kell vetkőznöd (célszerű a szoknya/hosszabb felső, ha nem akarsz előtte csupasz fenékkel mászkálni), majd fel kell ülnöd a székbe és 'beterpeszteni'. A vizsgálat nem fájdalmas, csak próbálj ellazulni. Engem pl. folyton beszéltet a dokim, így tereli a figyelmem. Műszerrel és kézzel is megvizsgál. Utána leszállhatsz, majd megtapogatja, megnézi a melleidet, hogy nincs-e csomó pl. Ezután felöltözhetsz,és megvizsgál ultrahanggal is. Aztán kész is vagy. :-)

Ha magánrendelésre mész, akkor olyan 10-12 ezer körül van egy vizsgálat. Én jártam a Bácskai dokinál egyszer, kedves doki.


Első vizsgálat előtt én is pánikoltam, átérzem a helyzeted! Aztán rájöttem, hogy felesleges félni, és inkább nőgyógyászhoz járok, mint fogorvoshoz. :-)

2019. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem soha nem ultrahangoztak meg amikor szűrésre mentem, pedig 37 éves vagyok voltam pár dokinál.
2019. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen engem mindig ultrahangoztak, illetve tb-s alapon akkor, amikor Clostilbegytet szedtem.
2019. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!