Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés, fáradtság a...

Gyomorégés, fáradtság a második trimeszterben?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, az utóbbi napokban egyre gyakoribb, hogy ég és fáj a gyomrom, eleinte csak bizonyos ételektől, aztán egyre többtől, és mostmár nem is tudnám ételhez kötni, csak elindul...Ja és már 160 gr diétán vagyok cukor miatt, így elég nehéz kezelni, mert nem ehetek bármit bármikor... Az a fura, hogy a terhesség elején nem volt ez nekem egyáltalán, minimális émelygés volt, de se hányás, se semmi... Ez tünet lehet, ami most jelentkezik, vagy valami más lesz? (tudom a hellp szindrómát sajnos, de mivel nálam idővel/evéssel megszűnik, így még nem tartok tőle..)


Ezenkívül a mai napon olyan extrém fáradtság van rajtam, mint az első trimeszterben... Csinálok a ház körül ezt-azt, de így estére totál elfáradtam, és napközben ahányszor leültem mindig el akartam aludni, csukódtak le a szemeim, mint az első trimeszterben- pedig ezt az időszakot már rég magam mögött hagytam. Jelezhet ez bármi rosszat? Visszatérhet ez a tünet ilyen korán? Vagy csak más miatt lehetett, front, stb...


2019. jan. 6. 19:36
 1/1 Linett26 ***** válasza:
Én az orvosomtól kaptam egy savlekötőt gyomorégésre, mert aludni sem tudtam tőle. Ez kifejezetten kismamaknak van. A neve Ludea. Kérdezz rá a dokidnal. Nekem az segitett. :)
2019. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!