Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kezdte a fiam a bölcsit...

Tegnap kezdte a fiam a bölcsit, viszont nemrég tudtam meg, hogy kismama vagyok. Aggodjak a betegségek miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából azért akartam beadni, mert látom unja magát velem es csak délelőtt kell mennie. Nagyon tetszik neki, nagyon ügyes. 2 éves 4 hónapos. Látom, hogy szüksége van a gyerekekre. De most aggódok a pocaklako miatt. Jön az influenza szezon, meg a sok vírus. Ki akartam venni a bölcsibol, ugyis itthon vagyok tappenzen a rosszullétek miatt, viszont úgy sajnálom, annyira élvezi. Nem tudom mit tegyek, a picit is nagyon féltem!
2019. jan. 8. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, hadd járjon!Ebből kiindulva senkinek nem lenne kistestvére.
2019. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvodás vagy kisiskolás lenne már, akkor se vehetnéd ki.... Onnan ugyanúgy hazahozhat bármit. Nem kell túlaggódni mindent
2019. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
El fog kapni sok mindent és néhány dolgot te is, de ez akkor is igaz lenne, ha ovis vagy iskolás lenne, ahogy előttem is írták. SZinte mindannyian így vállaljuk a második, harmadik, stb. babáinkat és 99%-ban a picurkának nem lesz semmi baja a hazahozott vírusoktól Igazság szerint a munkahelyünkön is ki vagyunk téve mindennek, mégse tölti otthon táppénzen a legtöbb nő az egész terhességét.
2019. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk nem is mehet ha anyuka otthon van, mert a bölcsi a dolgozó szülők gyerekeié.
2019. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
#4-kivéve, ha veszélyeztetett terhes az anyuka. Erről orvosi igazolást kell benyújtani. Így volt a kisfiam bölcsiben 8 hétig, amíg én a terhespatológián feküdtem.
2019. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Egy két évesnek elég az anyja, inkább nem tudod/akarod lefoglalni. En nem vinnem, pláne így nem. De te tudod. Lehet lepontozni.
2019. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdező nem írta hogy veszélyeztetett. Meg az már részletkérdés hogy akkor kell kivenni mikor kiderül a terhesség vagy pár hónappal később ha megszületik a baba. Nálunk rögtön menni kellett.
2019. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben kezdte a lányom az ovit, én múlt héten szültem a kicsit. Szerinted...? :) többet voltam beteg szeptember óta, mint egészséges, a gyerek ráadásul kijött egy takonykórból egy hét alatt, nekem jellemzően 3 hét volt így terhesen. Nem mondom, hogy vidám volt így a dolog, de a kisfiamnak nem lett semmi baja ettől.
2019. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom elkapta a lepkehimlőt mikor 8 hónapos terhes voltam. A magzatra nézve ez veszélyes,de elvileg a harmadik trimeszterben már nem(annyira). Nem kaptam el tőle, de amig ez kiderült paráztam rendesen. Nem járt akkor még bölcsibe, valószinűleg a játszótéren szedtük össze. Szóval csak azt akartam mondani hogy bárhonnan elkaphatsz bármit , de az tény hogy bölcsiből/oviból gyakrabban fog hazahozni betegséget a gyerkőc.
2019. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!